INWESTYCJA W INNOWACYJNOŚĆ -- Investment IT Poland

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Investment
Posty:1
Rejestracja:13 lis 2010, 12:37

13 lis 2010, 12:58

Witam Państwa

Zapewne wielu z Was wie, że emerytury w Polsce w ciągu najbliższych lat będą fikcją literacką, będąc albo śmiesznie niskimi i nie pozwalając przetrwać od pierwszego do pierwszego albo - co jest równie prawdopodobne - system ogłosi po prostu upadłość. Zawirowania na światowych parkietach wskazuję, że w najbliższym czasie kryzys może uderzyć po raz kolejny i to znacznie bardziej brutalnie. Nie trzeba chyba nikomu przypominać, że "zielona wyspa" to twór efemeryczny nadmuchany na dotacjach unijnych. Rząd polski powiedział wprost: trzeba liczyć na siebie. Dlatego proponujemy jako odpowiedzialna marka, inwestycję w rozwijające się innowacyjne przedsiębiorstwa z branży IT.

Już dziś oferujemy inwestycję w prężną spółkę kapitałową. Spółka ta zamierza wprowadzić na rynek rewolucyjny portal internetowy, oparty na inteligentnym wykorzystaniu kanału wideo pozwalającego z jednej strony na sprawną i wygodną komunikację z przyjaciółmi, a z drugiej całkowicie świeży potencjał w dziedzinie e-commerce czyli po prostu handlu internetowym.

Inwestując w spółkę jedynie 1000 zł, stajemy się właścicielami 0,02% udziałów firmy. Żeby uświadomić sobie skalę, należy zwrócić uwagę na potencjalny zysk z inwestycji w rozwijające się spółki, który dzięki dużemu wzrostowi w początkowej fazie produktu, oferuje również duży zwrot z inwestycji. Portal precyzyjnie wpisuje się w bieżący trend w Internecie, z perspektywami na rozwój na rynkach zagranicznych. Oczywiście można zainwestować więcej, żeby zarobić jeszcze więcej, ale to nie jest konieczne. Wyłożenie kapitału rzędu 1000 zł to dobry sposób na inwestycję w przyszłość. Stań się współwłaścicielem sukcesu.

Wszelkie szczegóły podajemy na drodze wiadomości prywatnych. Możliwe umówienie spotkania z inwestorem. Nie przesyłamy biznesplanu ze względu na tajemnicę handlową powyższej spółki, ma to zapewnić spółce niezachwiany start w branży. Okres przyjmowania zgłoszeń inwestycyjnych to 2 tygodnie.

Zainwestuj w przyszłość.

Jerzy Ogonowski

Czekamy na kontakt w wiadomościach prywatnych. Zgłoszenia przyjmujemy do 26.11.2010.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl