Kebab w centrum miasta

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

23 mar 2015, 15:42

Czy ktoś z forumowiczów planował lub planuje otwarcie punktu gastronomicznego w centrum miasta? Jeśli tak to proszę o odpowiedzi na pytania o zgody/pozwolenia na postawienie własnej budki albo przyczepy oraz skąd najlepiej pozyskać sprzęt. Dobrze by nie był używany. Jakie są średnie opłaty miesięczne? Dziękuję.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

24 mar 2015, 11:09

No trochę musisz w to zainwestować. Najgorsze są te pozwolenia, bo jak wiadomo, wszystkiego w jednym okienku nie załatwisz.
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

16 kwie 2015, 22:21

Nie ma jednej kwoty jeśli chodzi o opłaty miesięczne. Każde miejsce jest inaczej płatne, zużycie prądu, gazu i tak dalej. Co do sprzętu weź sobie pooglądaj oferty tu http://multigastro.pl/category/piece-konwekcyjno-parowe a ile masz kasy?
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

11 sie 2015, 08:43

Dlaczego sprzęt nie może być używany? Czasem lokale zamykają się po kilku miesiącach więc sprzęt nie jest zużyty. Wystarczy go wyczyścić a oszczędność spora w porównaniu z nowym sprzętem. Nie wiadomo, jak długo będziesz biznes prowadził, więc nie szalej z inwestycjami :) Swoją drogą tak jak Skoczyk mówi, konkurencja jest ogromna i biznes mało perspektywiczny. Jesteś pewien, że właśnie to chcesz robić? Masz pomysł który pozwoli twojej knajpie wybić się ponad konkurencję. Nie prowadzę gastronomi ale mogę ci podpowiedzieć z perspektywy konsumenta czego brakuje 90% lokali tego typu- jakości. Oferują kiepskie jedzenie i dziwią się, że ludzie do nich nie wracają a powiedzmy sobie szczerze, kto chce takie świństwo jeść? Jedyny kebab który czasem jadam pochodzi od dostawcy http://www.kebab-alibaba.pl/ więc polecam spróbować i ocenić, czy Tobie również odpowiada.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl