mała lingua szuka partnerów

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

1alicja
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:12 kwie 2010, 11:29

22 kwie 2012, 17:14

Szukasz pomysłu na własny biznes? Chcesz rozwinąć swoją działalność gospodarczą? Zapoznaj się z naszą ofertą współpracy dla Licencjobiorców i Franczyzobiorców
MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE to ogólnopolska sieć szkół języków obcych dla dzieci i młodzieży stanowiących grupę LINGUA TEAM European Language Program.
Szkoła została wyróżniona przez MEN i Komisję Europejską ds. Wielojęzyczności Certyfikatem Jakości i Innowacyjności European Language Label za autorską metodę nauczania MAŁA LINGUA oraz przez MEN tytułem MIEJSCA ODKRYWANIA TALENTÓW, który świadczy o tym, że przyczynia się do odkrywania talentów wśród dzieci i młodzieży. Dodatkowo szkoła posiada Akredytację Kuratorium Oświaty.
Co wyróżnia nas na tle konkurencji?
Metoda MAŁA LINGUA dla dzieci w wieku 3-12 lat realizację swoją opiera o autorski bajkowy motyw Rodziny Blabbersów z Livendell. Dzieci uczą się najlepiej tego, czego doświadczają wszystkimi zmysłami – poprzez muzykę, rytm, obrazy, dotyk, uczucia i działania. Bajkowy kontekst w realizacji zajęć, bliski dziecku, z łatwością oddziałuje na dziecięcą wyobraźnię i tym samym zachęca je do efektywnej nauki.
LINGUA TEENS SPACE szkoła języków obcych dla młodzieży wdraża autorską metodę nauczania dla młodzieży w wieku 13 – 15 oraz 16-18 lat. Metoda LINGUA TEENS SPACE realizację swoją opiera o pojęcie autonomii dla młodzieży na lekcjach języka obcego, czyli odpowiedzialności ucznia za własne uczenie się i możliwość współdecydowania o formie i kontekście zajęć – TEENS CHOICE. Wykorzystanie multimediów i innych innowacyjnych technik pracy na zajęciach odpowiada na potrzeby i zainteresowania młodzieży.
Rozwijając sieć franczyzową poszukujemy Partnerów / Kandydatów na:
 
Licencjobiorców, zainteresowanych wykorzystywaniem metody MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE w prowadzonej przez siebie działalności gospodarczej nauczania języków obcych;
 
Franczyzobiorców, zainteresowanych prowadzeniem jednej lub kilku własnych placówek / punktów MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE;
 
Masterfranczyzobiorców = Szefów Regionów, zainteresowanych prowadzeniem jednej lub kilku własnych placówek / punktów szkoły języków obcych dla dzieci i młodzieży MAŁA LINGUA & LINGUA TEENS SPACE, odpowiedzialnym za zarządzaniem działaniami marketingowymi i sprzedażą we wszystkich placówkach w ramach sieci w regionie, ekspansją sieci w regionie, na terenie Polski.
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą na stronie http://www.malalingua.com.pl/franczyza/
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

12 lip 2012, 13:22

Ile wynoszą wszystkie koszty?
_____________
puzzles online
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

17 lip 2012, 16:11

ale jak wchodzić w biznes to z jakąś znaną placówką, a o tej nigdy nie słyszałem. Z resztą widział ktoś aby Mc donalds reklamował się na forach, sami do niego ciągną po logo itd.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl