Nowość do handlu, domu, firm sprzątających. Biznes.

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

07 lut 2020, 13:26

Biznes i praca od zaraz - dla każdej chętnej osoby. Idealny produkt do handlu - nowość. Obecnie wprowadzany do UE. Produkt pojawi się w każdym domu, biurze czy firmie. Nowa generacja produktów ekologicznych do czyszczenia wszelkich powierzchni, bez żadnej chemii - idealne dla wszelkich firm sprzątających. Zrewolucjonizuje, sprzątanie, czyszczenie. Idealny produkt nie tylko do domu ale dla wszelkich firm, biur, hoteli, uzdrowisk itp. Tu zaoszczędzisz duże pieniądze i czas. Handlowcy mogą uruchomić 'Eko - Market' w ramach prowadzonej działalności, uzyskując bardzo dobre dochody. Zapewniam wszelkie informacje. Więcej po kontakcie pracapewna@gmail.com - dopisek handel, biznes.
Awatar użytkownika
FredRed
Posty:11
Rejestracja:03 mar 2020, 13:33

05 mar 2020, 09:31

Ciekawe, ciekawe. Ja jednak, jeśli chodzi o produkty do sprzątania i chemię, to postawiłbym na zaufaną firmę. Sprawdźcie koniecznie Petrus Serwis, sam mam od nich zestaw Vileda UltraSpeed Kit i jestem mega zadowolony. Solidne wykonanie, praktyczne i funkcjonalne. Wiadro nawet pełne łatwo się przesuwa, do tego szeroki mop, który przyspiesza sprzątanie i dokładnie ściera każdy brud bez wysiłku. Mają też duży wybór profesjonalnej chemii, czy do gastronomii czy gabinetów lekarskich i biur. Mydła, środki dezynfekujące, odtłuszczacze itp. Od lat korzystam z ich usług i zawsze jestem zadowolony, więc polecam każdemu :)
Amberus
Użytkownik
Posty:705
Rejestracja:16 lip 2014, 23:15

12 mar 2020, 10:03

Każdy z nas lubi zaoszczędzić oraz zarabiać bezpiecznie, bez ryzyka. Poznaj biznes w którym będąc partnerem zaoszczędzisz rocznie do ok. 20 tys zł. Tu kupisz wszystko co Ci potrzebne z zniżką do nawet 75 %. Począwszy od żywności, odzieży, obuwia, aż po wszelką elektronikę, samochody i wiele więcej. Znajdziesz tu wycieczki, rejsy, bilety na loty, domy i dużo więcej, na tym wszystkim też zarabiasz. To wszystko przy jednorazowej inwestycji tylko 20 $ wpłacone dowolną kartą. [ 20 $ zwrotne praktycznie natychmiastowo ]Tu również możesz zapewnić sobie stałe dochody w granicach 4 tys $ co miesiąc. Wykonując najprostszą pracę z możliwych, po prostu mówisz o możliwości uzyskania dużych oszczędności minimum 2 osobom. I to wszystko. A jeśli chcesz zarabiać dziennie 50 czy 100 $, możesz o tej firmie informować dowolną ilość osób. Wszelkie informacje na stronie https://zarabianieodzaraz.pl.tl/Biznes-za-20-dolarow.htm lub pracapewna@gmail.com
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl