Odzież robocza dla pracowników

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

07 lip 2020, 09:23

Kiedy jako pracodawca mam obowiązek zapewnić swoim pracowniko odzież roboczą?
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
ares30
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:31 gru 2012, 14:38

07 lip 2020, 10:37

Pracodawca ma obowiązek zaopatrzenia pracownika w odzież roboczą w sytuacji, gdy jego prywatne ubrania mogłoby ulec zniszczeniu lub znacznemu zabrudzeniu ze względu na warunki pracy. Szczegónie jeśli jest to praca fizyczna ( odziez robocza jest wymagana na stanowiskach remontowych czy w firmach budowlanych - niestety ale wielu pracodawców to ignoruje). Dlatego odzież roboczą otrzyma pracownik, którego ubranie może ulec przetarciu, rozdarciu lub pobrudzeniu Odzież ochronna natomiast należy się w sytuacjach, w których pracownik jest narażony na niekorzystne warunki zewnętrzne wynikajace z warunkow pracy.
Daję namiary na dobra firme, która oferuje porządna odzież robocza:
Ferpol Odzież robocza - BHP
ul. M.C Skłodowskiej 98
96-100 Skierniewice
tel: 46 832 80 20
Polecam skontaktować się, powinni dobrać ubrania robocze dla pracowników w firmie
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

29 lis 2020, 22:58

Dobrze, że w tym roku kupiłem sobie kurtkę odgrzewaną milwaukee. Nie muszę się martwić o marznięcie, praktycznie cały dzień pracuję na zewnątrz, cieszę się, że mogę to robić teraz bardziej komfortowo.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl