Problematyczny biznes

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Lucynka
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:26 lis 2018, 19:06

01 gru 2021, 06:24

Witam, jeśli ktoś z was prowadzi lub planuje zacząć prowadzić firmę w wyniku której działalności będą powstawać niebezpieczne odpady, lub wokół budynków będzie nieprzyjemny zapach, to będziecie mieli obowiązek zadbać o to by odpadów pozbyć się w sposób zgodny z przepisami prawa, a odór zminimalizować. Jeśli sami nie umiecie sobie poradzić z tym zagadnieniem, na pewno pomoże wam firma Eko Projekt prowadzona przez Marcina Paszkiewicz. Firma ta opracowuje i wdraża programy minimalizujące uciążliwości zapachowe, a także sporządza karty informacyjne przedsięwzięć, raporty oddziaływania na środowisko, inwentaryzacje przyrodnicze i równego rodzaju opracowania.
Awatar użytkownika
Bruno2176
Posty:5
Rejestracja:02 gru 2021, 10:23

02 gru 2021, 12:22

Wydaje mi się, że każdy biznes jest problematyczny.
daniel991
Użytkownik
Posty:29
Rejestracja:22 kwie 2020, 23:51

24 gru 2021, 00:04

w dzisiejszych czasach chyba nie ma nieproblematycznych biznesów, czasy covid niestety mocno się odciskają na przedsiębiorcach, ciągłe kontrole, pilnowanie żeby było zgodnie z najnowszymi przepisami dobrze, że sobie kupiłem dostęp do portalbhp.pl tam zawsze mam aktualne informacje
cynamona
Użytkownik
Posty:101
Rejestracja:09 lut 2018, 14:15

11 sty 2022, 23:58

korzystałeś z okresu próbnego tego serwisu portalbhp.pl widziałam ,że mają taką możliwość. Przydałoby mi się znalezienie jakiegoś jednego miejsca gdzie mogłabym łatwo i szybko znaleźć potrzebne informacje
mustang
Użytkownik
Posty:230
Rejestracja:30 lis 2017, 19:43

30 cze 2022, 11:14

Wydaje mi się, że każdy biznes jest problematyczny.
Pełna zgoda. W każdym biznesie zdarzają się^problemy, według mnie jednym z poważniejszych wyzwań obecnie są niepłacący kontrahenci. Dlatego warto zapisać sobie kontakt do windykacja-online.pl i jeśli klient nie płaci, to skontaktować się z nimi, oni pomogą odzyskać należności.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl