System sprzedaży

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

19 cze 2018, 15:02

Cześć,

Od kilku lat prowadzę własny lokal gastronomiczny, a w związku z dość dynamicznym rozwojem, chcę usprawnić system przyjmowania zamówień, a także wystawiania paragonów i płatności. Poczytałem trochę o dostępnych rozwiązaniach i natrafiłem na system - https://joinposter.com/pl Jest to mobilny system do zarządzania sprzedażą w lokalach, który pomaga przy sprzedaży, prowadzi ewidencję finansową, a także tworzy statystykę działalności firmy. Według mnie takie rozwiązanie mogłoby znacznie przyśpieszyć obsługę klientów, a co za tym idzie, skrócić ich czas oczekiwania na posiłek. Czy ktoś z was miał okazję korzystać z takiego systemu i wyjaśnić mi dokładnie jak działa oraz czy sprawdza się w praktyce? Bardzo dużym atutem tego systemu jest mobilność. Dzięki temu kelnerzy w prosty sposób będą mogli obsłużyć gościa, a zamówienie trafi do realizacji bezpośrednio po zaakceptowaniu zamówienia. Chciałbym wprowadzić innowacyjne technologie do swojego biznesu, ale potrzebuję tylko sprawdzonych i solidnych rozwiązań, które nie zawiodą mnie podczas godzin szczytu.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

31 lip 2018, 11:15

A czy myślałeś może o takim rozwiązaniu jak faktoring? Według mnie jest to bardzo popularne i skuteczne narzędzie. Faktoring polega przede wszystkim na upłynnianiu gotówki zamrożonej w formie faktur z odroczonymi terminami płatności. Firmy często sięgają po ten produkt zaraz po wystawieniu faktury, a nie dopiero gdy widzą problem z odzyskaniem zapłaty. W przypadku gdy faktura ma odległy termin płatności, przedsiębiorca ma zablokowane środki na dalszy rozwój, dlatego korzysta z dodatkowego źródła finansowania. Możesz poczytać o tym na stronie https://www.monevia.pl/faktoring-to-nie-windykacja/
kulajahn
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:02 sie 2018, 13:21

02 sie 2018, 13:27

Ja to się niestety kompletnie na tym nie znam... Dlatego też bardzo ciężko będzie mi pomóc...
Wydaje mi się, ze czasem bała się kochać.
Barbar
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:05 sie 2018, 12:53

05 sie 2018, 12:59

Szczerze mówiąc, to ja się na tym kompletnie nie znam.... Nie będę w stanie pomóc...
Mężczyzna miał poglądy – kobieta nadal tylko widzimisię
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl