Szkoła Muzyczna w Katowicach

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
pandas
Posty:1
Rejestracja:20 kwie 2016, 09:56

27 kwie 2016, 10:14

Od kilkunastu lat zajmuję się muzyką, tworzę, komponuję. Prowadziłem też warsztaty muzyczne w Katowicach. Obecnie moja szkoła muzyczna dla dzieci Katowice rozpoczyna swoją działalność i mam sporo obaw co do powodzenia tego biznesu. Zaczęło mnie martwić to, że jest tutaj tak wiele nowo powstających prywatnych szkół muzycznych, że nie wiem czy uda się wybić ponad nie. Jak sądzicie, co najlepiej zrobić by ten biznes miał szansę powodzenia?
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

27 maja 2016, 13:03

Katowice są znane ze szkół muzycznych na wysokim poziomie :)
michaśka
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:15 cze 2016, 08:36

15 cze 2016, 08:49

Może pojeździć trochę po przedszkolach i "przesłuchać" najstarszą grupę? Ewentualnie, jeśli znajdą się talenty, to powiadomić rodziców, że jest taka możliwość i przedstawić program?
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

10 paź 2016, 09:33

Z doświadczenia wiem, że prowadzenie placówki edukacyjnej to niełatwe zadanie, ale nie wolno się zniechęcać! Kluczem do sukcesu jest sprawne zarządzanie. Dużym ułatwieniem dla nauczycieli i pedagogów są opracowane przez znawców prawa oświatowego, specjalistyczne druki szkolne - dzienniki lekcyjne, arkusze ocen, świadectwa i dyplomy, dostosowane do aktualnych wytycznych Ministerstwa
Edukacji Narodowej. Pełną dokumentację możesz zamówić z tej strony http://www.edulex.com.pl/. Życzę powodzenia!
Laura566
Użytkownik
Posty:117
Rejestracja:04 lip 2016, 13:40

24 paź 2016, 15:44

Na pewno dobry marketing. Taka szkoła cieszy się zainteresowaniem specyficznej grupy osób, więc trzeba odpowiednio do nich trafić. I oczywiście dobór dobrej kadry, ale z tego chyba zdajesz sobie sprawę
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

28 paź 2016, 15:30

Zgadzam się, dobre wypozycjonowanie strony internetowej szkoły powinno przyniesc korzysci.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl