agncja bankowa,może pocztowa..?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

marcin

02 mar 2007, 22:17

witam:)
nagle "spadło" mi jakies 15 tys zł.,i pomyslałem,że może by tak przestać być pracownikiem najemnym:)tak więc od kilku dni szukam,szperam i myslę..znalazłem stronę o franczyzie,sporo ofert,niestety większość poza moim zasięgiem.ale to,co jest,nie wygląda najgortzej-choć oczywiście pozory moga mylic..głównie myslę o jakims punkcie kasowym,kasowo kredytowym,jest tez coś co całkiem rozsadnie wygląda-mianowicie coś w rodzaju poczty,PAF to się nazywa..może jakaś agencja bankowa,co o tym sądzicie??
pozdrawiam,
marcin z okolic krakowa
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

03 mar 2007, 18:54

Witam.
Za 15 tys. zł. możesz co najwyżej otworzyć agencje tanich opłat ale to już dawno przeżytek bo za dużo było skandali z firmami takimi jak grosik, płatnik. Za te pieniądze warto zastanowić się nad agencją pocztową. Ale należy pamiętać, że rynek "pocztowy" ma być otwarty za 2 lub 3 lata. Będzie panował wolny rynek. Poczta polska wraz ze swoim podejściem do klienta tj. szacunek i szybkość obsługi przy okienku i w ogóle ilość otwartych okienek będzie w kłopotach.
Co do agencji kredytowych to musisz pamiętać, że będziesz musiał znać oferty kilkunastu banków. A oferty te często się zmieniają.
Agencje bankowa/filia banku? 30 może 40 tys. w górę aby rozpocząć działalność.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl