E-sklepy ze sportowym obuwiem?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

wagner
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 lut 2011, 15:14

22 gru 2011, 16:59

Robię listę sklepów internetowych sprzedających obuwie sportowe głównie marek nike, reebok, adidas. Gdzie Wy się zaopatrujecie? Dzięki za każdą wypowiedź!
yellaw
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:08 mar 2011, 14:17

28 gru 2011, 13:29

Pewnym sprawdzonym przeze mnie sklepem internetowym jest Sarafis. Wiem, gdyż sam zaopatruję się tam w buty adasia, czy nike.
Awatar użytkownika
piotrek
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:27 gru 2010, 13:58

28 gru 2011, 18:20

Według mnie najlepiej kupować u źródła czyli u dystrybutora. Jest kilka firm, które mają też swoje sklepy w necie. Przeważnie mają dobre ceny i nie ryzykujesz, że dostaniesz jakiś wybrakowany czy podrobiony towar. Ze swojej strony mogę polecić sklep Martes.
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

17 lut 2012, 17:32

Ja takie rzeczy kupuję na allegro :) Np. ostatnio zamówiłem sobie stepper kettler i następnego dnia już miałem go u siebie. Ale cena droższa w sklepie lecz komfort :)

Stepper świetny.
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

28 lut 2012, 16:24

Też zauważyłem, że ceny z allegro są wyższe niż w tradycyjnych sklepach co jest bez sensu. Po doliczeniu kosztów przesyłki i ryzyka jest po prostu drogo.
Że ten serwis jeszcze działa i ktoś tam kupuje, dla mnie fenomen.
gość

28 lut 2012, 18:38

Ja osobiście wolę najpierw coś przymierzyć :)
Awatar użytkownika
jagoda23
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 gru 2010, 15:24

13 mar 2012, 21:38

Ja tak samo, nawet jeśli kupię w sklepie internetowym (przeważnie Ecco), to najpierw idę oglądać, raz się nadziałam :-(
daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

20 mar 2012, 11:11

baler.pl - tam zaopatruję się w obuwie sportowe, głównie piłkarskie. Jest znacznie taniej niż na allegro i innych serwisach.
jokier84
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:10 mar 2012, 22:39

17 cze 2012, 19:45

Faktycznie trzeba uważać na sklepy internetowe i szczególnie zwracać uwagę na regulamin. Głównie korzystam ze sklepu internetowego ecco.com ale wiem, że można w innych sklepach znaleźć jakąś fajną promocję. Aby kontrolować ciągle to nowe promocje zachęcam do skorzystania z serwisu https://alerter.pl/ Alerter to serwis, który w czasie rzeczywistym w automatyczny sposób monitoruje sieć pod kątem określonych informacji na podstawie zestawów cech zdefiniowanych przez użytkowników. Znakomita propozycja dla osób ceniących czas i wygodę.
Awatar użytkownika
piotrek
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:27 gru 2010, 13:58

15 wrz 2012, 16:19

jagoda23 pisze:Ja tak samo, nawet jeśli kupię w sklepie internetowym (przeważnie Ecco), to najpierw idę oglądać, raz się nadziałam :-(
Ja robię tak samo. Na wiosnę kupowałem buty trekkingowe. Trafiłem do sklepu turystycznego i przynajmniej w przypadku tego typu obuwia warto się wybrać na zakupy w realu. Sprzedawca mi doradził jak dobrać rozmiar (trekkingi powinny być o pół rozmiaru za duże) i polecił fajne buty Hi-Tec za mniejszą kasę niż planowałem wydać. Opłacało się, bo złaziłem w nich Beskidy podczas urlopu i nie mogę złego słowa powiedzieć.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl