Inwestycja w portal internetowy?

Dysponujesz wolnym kapitałem i chciałbyś zainwestować go w ciekawy pomysł. To właśnie dział dla Ciebie.

Moderator:mkamil

karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

25 mar 2012, 16:21

Czy to dobra inwestycja? Jak uważacie?
___________________
fotografia dziecięca
goro
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 mar 2012, 10:01

28 mar 2012, 10:07

Wszystko zależy od branży i środków jakie chcesz przeznaczyć na ten cel. Jeśli inwestujesz w portal, który ma już pozycję i wiesz, że inwestycja na pewno się zwróci to nie widzę przeszkód. Z kolei zainwestowanie w nowy portal musi być poparte solidnym modelem biznesowym.

__________________
Popraw widoczność strony - postaw na audyt seo i Social Media
jungtupi
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:19 wrz 2012, 12:02

19 wrz 2012, 12:16

zerknij na jedna stronke napewno wiele rzeczy zobaczysz w innym swietle :

kurs giełdowy
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

29 gru 2017, 15:15

Wydaje mi się, że dużo informacji znajdziesz na stronie http://bezpieczny-pc.pl/ Domeny internetowe to nieruchomości XXI wieku – tak mawiają domenowi inwestorzy na całym świecie. Inwestowanie w domeny jest dostępne dla wszystkich, wystarczy założenie konta u rejestratora domen internetowych. Wbrew pozorom, najważniejszą cechą skutecznego inwestora w domeny nie jest kreatywność i umiejętności językoznawcze, a cierpliwość i skuteczność tworzenia i korzystania z własnego warsztatu.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

18 wrz 2018, 12:16

Musiałbyś napisać trochę więcej szczegółów na ten temat, gdyż pojęcie "portal internetowy" tak naprawdę nie mówi nam nic, poza tym, że chciałbyś zacząć biznes internetowy. Jeżeli masz konkretny, sprecyzowany plan na tego typu witrynę, to moim zdaniem jest to jak najbardziej słuszny kierunek. Niewielkim kosztem możesz rozpocząć własną działalność, a także uniknąć kosztów związanych ze stacjonarnym biznesem. Pamiętaj, że jeżeli chcesz zapewnić swoim klientom najwyższej jakości usługi, musisz mieć niezawodny i wysokiej klasy sprzęt komputerowy. Pracuję jako informatyk w dość sporej firmie i wiem, jak ważne jest posiadanie dobrego sprzętu komputerowego. Od siebie mogę polecić ci https://ispot.pl/mac-macbook-air właśnie na tego typu komputerach pracujemy, dzięki czemu nikt nie ma problemu z jego obsługą, zacinaniem się czy komfortem pracy. Według mnie rozpoczynając swoją przygodę z internetowym biznesem, warto przygotować się do tego odpowiednio.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl