oś czasu na fejsie, a promocja firmy

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kaha
Posty:1
Rejestracja:29 mar 2012, 13:03

29 mar 2012, 13:18

mam takie pytanie, jak myślicie, czy nowy wygląad fanpage będzie miało znaczący wpływ na popularność danej firmy w sieci? chyba warto o niego zadbać, bo chociażby zdjęcie w tle różnicuje firmy spośród innych i sprawia, że o wiele łatwiej kojarzymy dane przedsiębiorstwo. co więcej, znalazłam firmy, które bezboleśnie zmieniają wygląd fanpage na nowy już za 19 zł. na b2b jest taka oferta. przecież aktualnie promocja w social mediach to podstawa więc warto zadbać o ten aspekt, nieprawdaż?:)
daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

02 kwie 2012, 10:54

Gdzieś ostatnio widziałem wyniki badań przeprowadzonych po zmianie wyglądu fanpagów właśnie na osie czasu. Wyniki były zaskakujące, bo ilość komentarzy dodawanych przez fanów wzrósł średnio o 46%. Idąc tym tropem można powiedzieć, że oś czasu to bardzo ciekawe narzędzie służące budowaniu odpowiedniego środowiska wokół firmy. :)
goro
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:28 mar 2012, 10:01

04 kwie 2012, 09:37

Ciekawy wizualnie i tematycznie Fanpage firmy może zaowocować lojalną klientelą i wspomagać stronę www. Więcej fanów - większa odwiedzalność, dobre teksty - efekt ten sam. Więcej lajków i szerów - poprawa strony w rankingach. Warto więc inwestować FB.



___________________________________________
Marketing społecznościowy Twoim narzędziem promocji
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl