Platforma handlowa Plus 500

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator:mkamil

konta.lokaty
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:22 wrz 2011, 17:11

22 wrz 2011, 19:32

Plus 500 to platforma do handlu na rynku FOREX, ropą, złotem i innymi surowcami. Natknąłem się ostatnio na ciekawy bonus na tej platformie. Nie jestem jednak pewien czy w ogóle warto się na niej rejestrować. Jakie opinie możecie jej wystawić?
Konto oszczędnościowe - blog z informacjami o kontach oszczędnościowych.
Rankingi lokat bankowych - znajdź najlepsze lokaty terminowe.
Awatar użytkownika
jagoda23
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 gru 2010, 15:24

14 kwie 2012, 09:32

Znajomy, który kiedyś pracował w DM przy wyborze platformy kazał patrzeć nie na dodatkowe bonusy, tylko na wysokość spreadów, koszty otwarcia rachunku, tępo z jakim możemy otwierać i zamykać pozycje, wysokość dźwigni, no i czy mają dodatkowe opłaty.
Dla początkujących graczy ważne jest też czy można grać na microlotach.
Więc jeśli platforma spełnia twoje oczekiwania to korzystaj, a jeśli nie to zmień.
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

17 kwie 2012, 15:45

Na rynku Forex można szybciej stracić pieniądze niż na giełdzie, i trzeba mieć znacznie większe wyczucie walut niż akcji.
Ale jak ktoś umie grać na Forexie to ten również szybko mu się odwdzięczy.
Awatar użytkownika
jagoda23
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 gru 2010, 15:24

21 kwie 2012, 00:30

Z pewnością Forex dodatkowo kusi tym, że w przeciwieństwie do Giełdy działa praktycznie 24h/dobę, pięć dni w tygodniu. Myślę, że to daje szansę nawet tym, którzy nie mają zamiaru, albo nie mogą spędzać na analizie i obserwacji całego dnia.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl