Inwestycje na rynku walutowym

Masz pomysł i nie masz kapitału a szukasz wspólnika lub inwestora? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
midass
Posty:1
Rejestracja:20 sie 2010, 08:39

05 wrz 2010, 13:48

witam,
oferta inwestycji na rynku walutowym forex przy uzyciu systemu automatycznego EA.Dzieki zastosowaniu automatu calkowicie zostaly wyeliminowane czynniki zwiazane z psychologia i emocjami.Automat nie jest na sprzedaz.Moze pracowac na koncie forex.Jak wiadomo kazda inwestycja w jakikolwiek biznes niesie ze soba ryzko.Jednak w typ wypadku ryzyko mozna regulowac a dzieki automatyzacji nie wymaga to duzego zaangazowania.Wymagany minimalny depozyt na rachunku forex to 10000euro.Tygodniowo w zaleznosci od zaakceptowanego ryzyka i kondycji rynku od 100 do nawet 2k.Mozliwy rowniez mniejszy depozyt przy uzyciu konta PAMM.W razie pytan prosze pisac na priv
Awatar użytkownika
jagoda23
Użytkownik
Posty:18
Rejestracja:01 gru 2010, 15:24

19 maja 2012, 21:38

Inwestowanie na forex ostatnio jest coraz popularniejsze. Jeśli ktoś ma takie możliwości, to myślę, że warto także samemu spróbować. Ustawienie automatu faktycznie może zmniejszyć ryzyko transakcji a także jest alternatywą dla tych, którzy chcą grać, ale nie mogą poświęcać na to zbyt wiele czasu.
Czy macie może doświadczenia z platformami inwestycyjnymi?
krateczek
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:02 maja 2013, 15:55

15 cze 2013, 02:53

Ja inwestuje z Pay Trade. Pay Trade Polska, to Elitarny Klub Biznesowy. Klub zrzesza ludzi, którzy widzą jakie dziś panują warunki dla przedsiębiorców i dla naszych ciężko zarobionych pieniędzy. Firma Pay Trade nie współpracuje z żadną firmą bankową, a szczególnie z żadnym ubezpieczycielem. Najważniejsze, że firma jest tylko pośrednikiem i łączy Klubowiczów z wybranymi firmami.
maverick88
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:25 cze 2013, 23:38

27 cze 2013, 10:50

W ostatnim czasie interesowałam się wyceną nieruchomości, ponieważ była mi potrzebna profesjonalna usługa . Zależało mi na naprawdę dobrym systemie i znalazłam taki, który zadowoli najbardziej wybrednych e-propertyrating.pl.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl