Szukam Pomysłu mam 16 tyś

Chcesz otworzyć biznes? Masz na to środki? Ale nie wiesz w co zainwestować? Napisz. Postaramy się pomóc.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
stachu86
Posty:1
Rejestracja:03 sty 2011, 22:37

03 sty 2011, 22:41

Witam Przemek z tej strony, jestem z Legnicy. Mam 16 tyś. co można z tym zrobić dajcie jakiś pomysł.
Awatar użytkownika
noble
Posty:7
Rejestracja:06 sty 2011, 12:31

08 sty 2011, 17:21

Z takim kapitałem to spróbuj w handlu. Idź na ALIBABĘ i zobacz na czym mógłyś zarobić. Jeśli nie pracujesz to możesz się też wesprzeć dotacją PUPy, dadzą jakieś 19 000
http://urodzonybiznesmen.pl/kapital-na- ... -firmy.php

Ewentualnie ulokuj na oszczędnościowym w Paribasie, zarobisz 5,8% bez podatku belki czyli niecałe 900 zł, ale zero nerwów i latania. Tu masz linka http://nobleshop.systempartnerski.pl/ko ... ciowe.html zjedź na sam dół.
Awatar użytkownika
aizen49
Posty:2
Rejestracja:21 sty 2011, 21:24

21 sty 2011, 21:38

Lokata to nie najgorszy pomysł, jeżeli jesteś bardziej przedsiębiorczy i mam wysoką motywację można spróbować otworzyć budkę z hot dogami - oczywiście w miejscu gdzie jest bardzo duży przepływ ludzi.
Awatar użytkownika
business
Posty:4
Rejestracja:03 lip 2011, 13:46

03 lip 2011, 13:56

Witaj
jeśli dysponujesz kwotą 10 tyś. zł jestem w stanie przekazać Ci dochodowy biznes, w nim obiecującą domenę. kontakty handlowe, sklep internetowy oparty na autorskim skrypcie oraz wiedzę know-how.
Ten sklep sam wysyła przedmioty w postaci elektronicznej, także można się tym zajmować po pracy i dorobić sobie w ten sposób od kilkuset złotych do kilku tysięcy miesięcznie.
Pozdrawiam
ZDD
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 sie 2011, 14:39

08 wrz 2011, 10:22

...takim pomysłem może być sklep internetowy w branży spożywczej...
-reprezentuje firme Zakupy do domu Sp. z o.o. która 1 stycznia otworzyła serwis zakupydodomu. pl który aktualnie rozpoczął działalnosc na terenie Poznania i okolic.

Od 1 wrzesnia rozpoczęliśmy szeroką kampanie marketingową oraz jako jedyni w Polsce rozpoczynamy wdrażanie systemu partnerskiego dla wszystkich, którzy chcą prowadzic sprzedaż produktów spożywczych w swoim miescie przez Internet.

Dla każdego z partnerów czeka gotowy sklep internetowy oraz domena np. warszawa.zakupydodomu. pl oraz kompletny know how dotyczący prowadzenia takiej działalnosci w Internecie wraz z pełnym wsparciem reklamowym oraz PR dla Twojego miasta.

Dla 1szych 5 partnerów 50% niższa cena za przystąpienie do sieci!
kontakt na:wspolpraca@zakupydodomu.pl
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

20 gru 2011, 23:56

Za 16 tys. możesz kupić i rozkręcić jakiś portal/forum internetowe.
Pozdrawiam
szyms88
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:26 mar 2012, 19:06

26 mar 2012, 19:14

zostan taksówkarzem
raulq7
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:15 wrz 2010, 16:01

30 mar 2012, 01:26

noble pisze:Z takim kapitałem to spróbuj w handlu. Idź na ALIBABĘ i zobacz na czym mógłyś zarobić. Jeśli nie pracujesz to możesz się też wesprzeć dotacją PUPy, dadzą jakieś 19 000
http://urodzonybiznesmen.pl/kapital-na- ... -firmy.php
Dokładnie, a gdy już znajdziesz odpowiedni towar do handlu (możesz go również znaleźć w licznych Polskich hurtowniach jeśli nie chcesz ponosić aż takiego ryzyka) wystarczy zrobić analizę konkurencyjności na allegro. Np, za pomocą programu TradeWatch sprawdzić kto sprzedaje określony produkt po danej cenie i w jakiej ilości i jeśli uda nam się znaleźć konkurencyjnego dostawcę to wchodzimy w ten segment i zaczynamy czerpać profity.
Nic prostszego, tylko trochę organizacji i chęci do działania

Czy nie sądzicie że ta prosta, dla wielu odważna myśl jest dobrym rozwiązaniem na zarobek ?
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

06 kwie 2012, 16:46

taksówkarzem? a za 16 tys. zł można kupić.

Kup syrenkę i woź klientów po mieście. Oczywiście syrenka musiałaby być dobrze wypasiona. Pewnie byłoby wielu chętnych, bo takiej usługi raczej nie ma.
daknez
Użytkownik
Posty:32
Rejestracja:07 mar 2012, 13:23
Lokalizacja:Kłodzko

29 maja 2012, 13:57

Nie próbuj inwestować w branży, na której w ogóle się nie znasz, bo rynek szybko zweryfikuje Twoje umiejętności stracisz cały wkład. Zastanów się w czym jesteś dobry i idź w tę stronę. :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl