Proszę o pomoć ws. Dotacji Na rozkręcenie Nowej Firmy

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Kamil099
Posty:1
Rejestracja:03 maja 2011, 15:10

03 maja 2011, 17:53

WItam chciałem się dowiedzieć coś na temat TEGOROCZNYCH dotacji na założenie Działalności gospodarczej coś słyszałem Że z PUP możną Pobrać nawet 40 tys bezzwrotnej "pożyczki" Czy to prawda? Proszę o konkretne odpowiedzi... Z kąd je wziąść gdzie się Stawić Gdzie wysłać Jakieś papiery... etc.
Marcin
Site Admin
Posty:107
Rejestracja:30 sty 2007, 18:46
Lokalizacja:Kraków

08 maja 2011, 19:14

Jakiś czas temu miałem podobny problem.
Najlepszym rozwiązaniem jest udanie się do Urzędu Pracy i osobiście rozmawiać z kierownikiem ds. dofinansowania DG.
Z tego co wiem, każdy UP ma trochę inne zasady.
raulq7
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:15 wrz 2010, 16:01

06 mar 2012, 22:44

Z PUP nie ale już z Agencji Rozwoju Regionalnego tak. Polecam wydanie periodyku ekspert księgowy poświęcone zagadnieniu "Subwencje, dotacje, dopłaty - rachunkowość i podatki" gdzie dokładnie opisują te sprawy
Awatar użytkownika
biznet
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:04 lip 2011, 12:23

05 wrz 2012, 13:03

Jak komuś chce się czytać to tu jest obszerny tekst na temat dotacji z Urzędu pracy > http://www.fancyfactory.nazwa.pl/public ... otacje.pdf

PS: Tekst mojego autorstwa, więc ręczę za zawartość.
urząd pracy dotacje - 20 000 PLN dofinansowania na start dla bezrobotnych
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

24 kwie 2017, 08:36

W obecnej perspektywie finansowej UE znaczna część środków publicznych przeznaczonych na dofinansowanie na rozwój firmy dotyczy wparcia działalności badawczo-rozwojowej oraz działalności innowacyjnej. Dofinansowania unijne na rozwój firm nie są tak łatwe do pozyskania, jak to miało miejsce jeszcze kilka lat temu. Mimo iż konkursów i naborów odbywa się w ciągu roku co najmniej kilka, to szansę na pozyskanie wsparcia mają przede wszystkim dobrze przemyślane i zaplanowane projekty. Bardzo dużo informacji o dofinansowaniach znajdziesz na stronie http://dotacjenainnowacje.taxand.pl/dof ... woj-firmy/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl