1200 minut darmowych wróżb u znanego jasnowidza-Basza Albion

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

11 lip 2012, 00:53

Cześć!
Znalazłem ogłoszenie, że jasnowidz Basza Albion przez 1200 minut udziela darmowych porad. Korzystamy? :D
Poniżej ogłoszenie:
Witam serdecznie,

wszyscy, którzy od dłuższego czasu próbują się ze mną skontaktować, którzy usilnie potrzebują wróżby "na wczoraj...", którzy nie mają pieniędzy na wróżbę i wszyscy inni, którzy chcą się czegoś dowiedzieć o swoim przyszłym życiu, proszeni są o uwagę.


Także Ci, którzy nie korzystali z dobrodziejstw Tarota, interesujący się własnym rozwojem duchowym, pragnący się nadal doskonalić w tym co robią, zapraszam na kolejne wydarzenie
"1200 minut darmowych wróżb".


Może jeszcze inne pobudki kierują Tobą? Zgłoś się!

I. 1200 minut darmowych wróżb??? Ale co to ma być?

Jest to akcja organizowana przez Jasnowidza Basza Albion przeprowadzana w dniach 16.07 - 4.08.2012r., w której zobowiązuję się codziennie od godziny 20 do 21wszej, na to, aby poświęcić czas osobom, którym nikt za darmo nie chce powróżyć.

II. Jak mam się zgłosić? Gdzie są prowadzone zapisy?

Nie ma listy zapisowej! Wystarczy, że w dniach od 16 lipca br do 4 sierpnia b.r., od 20 do 21wszej zadzwonisz do mnie na mój numer: 503 149 080.


III. O co mogę zapytać?


O wszystkie sfery życia: praca, zdrowie, uczcia. Możesz zadać maksymalnie trzy pytania. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie!
Awatar użytkownika
Buena
Posty:2
Rejestracja:06 lis 2012, 09:45

06 lis 2012, 09:49

Serio za darmo? A dlaczego? To jakaś promocja?
Awatar użytkownika
elizam
Posty:4
Rejestracja:04 wrz 2018, 11:36

04 wrz 2018, 11:54

Ja chyba jednak wolałabym skorzystać z czegoś pewniejszego,a nie z przypadkowej oferty. Sprawdzony portal z wróżbami online to teraz naprawdę cenna sprawa. Mi czasami zdarza się zaczerpnąć rady na tego typu stronach - zwłaszcza w momencie gdy mam wątpliwości co do podjęcia konkretnej decyzji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl