Artykuły dla dzieci, sklep internetowy

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

xswqaz
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:02 paź 2012, 12:57

07 lis 2012, 09:08

Sklep internetowy 24zabawki.pl zaprasza na zakupy wszystkich rodziców oraz tych, którzy spodziewają się dziecka. W ofercie znajdziesz wszystko co niezbedne do urządzenia pokoju dziecięcego, wózki, zabawki, foteliki samochodowe i akcesoria.
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

09 lis 2012, 15:33

O, a widzisz to ja o tym sklepie jeszcze np w ogóle nie słyszałem.
Pewnie dlatego, że zabiegany jestem i jak już mam czas to kupuję w znanych miejscach, np http://szkolnis.pl/, dobrodziecka, czasem aukcje.
Ale serio, ten o którym piszecie to pierwsze widzę, tj czytam
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

24 maja 2016, 12:50

A znacie sklep Zadowolenie.pl? Tam znajdziecie takie gry na playstation: http://www.zadowolenie.pl/strefa-gracza ... laystation oraz inne zabawki dla maluchów. Zbliża się Dzień Dziecka, więc warto zacząć myśleć o prezentach. A w tym sklepie internetowym znajdziecie coś odpowiedniego dla każdego szkraba.
bifun
Użytkownik
Posty:449
Rejestracja:20 lis 2014, 08:35

25 maja 2016, 09:11

Ja teraz wszystko zamawiam przez Internet, dla dzieci też. Przeglądam właśnie zabawki na prezent dla 7 latki na urwis.pl i myślę, że wybiorę jakąś grę planszową. Moja chrześnica je uwielbia.
Awatar użytkownika
mag
Posty:3
Rejestracja:26 cze 2017, 16:59

26 cze 2017, 17:03

A ja produkty dla dzieci w dobrych cenach dostaję w Biedronce. Pojawiają się tam również artykuły czasowe, więc zaglądam do gazetki, żeby ich nie przegapić ;) gazetka biedronka za tydzień
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl