Bank godny polecenia

Który bank jest najlepszy? Który warto polecić? A który omijać z daleka? Podziel się swoimi opiniami.

Moderator:mkamil

milhels
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:24

23 kwie 2010, 20:21

Czy możecie, tak z własnego doświadczenia polecić bank.
Czy jesteście zadowoleni z usług świadczonych przez Wasz bank?
Awatar użytkownika
chillo
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2010, 20:26

26 kwie 2010, 21:44

to zależy chyba od tego czego ktoś oczekuje od swojego banku, niektórzy muszą mieć koniecznie wszystko bezplatne, inni (w tym ja) są w stanie płacić za usługi na wyższym niż standardowym poziomie - ja moge polecić konto w pekao, sam posiadam i jestem zadowolony, z bankiem nie miałem do tej pory żadnych nieprzyjemność, wręcz przeciwnie - kilka razy do nich dzwoniłem i spotkałem się z profesjonalną obsługą
bankidla
Użytkownik
Posty:2
Rejestracja:03 gru 2009, 08:57

01 maja 2010, 21:42

www.bankidlafirm.pl porównywarka usług bankowych dla Firm. Oferty 30 banków w jednym miejscu. Rachunki firmowe, kredyty inwestycyjne, kredyty hipoteczne dla firm.

Kredyt bez dochodów - kliknij i sprawdź!
Awatar użytkownika
chillo
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2010, 20:26

12 maja 2010, 14:11

porównanie może i fajne, ale nie uwzględnia takich cech jak:
-zaufanie do banku
-łatwość obsługi konta - chociażby przez www
-dostępność nowych produktów bankowych dla klientów banków - promocje itp.
dlatego nie przekonuje mnie do zmiany na coś innego niż pekao
Awatar użytkownika
Szefunio
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:02 cze 2010, 01:01

03 cze 2010, 07:11

Wszystko jest uzależnione, czego my czyli klient oczekuje od banku.
Jeżeli ktoś jest młody, nie szuka lokat etc., tylko pragnie jak najmniejszymi kosztami posiadać konto bankowe, kartę itp., to wybierze mBank, Multibank czy Allior.
Radeon003
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:07 cze 2010, 20:37

08 cze 2010, 23:35

Ja wybrałem Pekao S.A
Posiadam tam konto kieszonkowe. Chciałem mieć konto tylko do transakcji przez Internet, gromadzę tam pieniądze i wybieram w bankomacie. Karta kredytowa obsługiwana w każdym bankomacie. Jedynie to prowizja dobija, która wynosi 5 zł, jeśli wybiorę w innym bankomacie niż Pekao.
Awatar użytkownika
chillo
Posty:9
Rejestracja:02 kwie 2010, 20:26

30 cze 2010, 18:22

Szefunio pisze:Wszystko jest uzależnione, czego my czyli klient oczekuje od banku.
Jeżeli ktoś jest młody, nie szuka lokat etc., tylko pragnie jak najmniejszymi kosztami posiadać konto bankowe, kartę itp., to wybierze mBank, Multibank czy Allior.
nie zgadzam się, nie wiem w czym miałyby być te banki lepsze od pekao, chyba nie w ilości bankomatów, placówek, kapitalizacji banku i jakości obsługi :/
Locator
Użytkownik
Posty:3
Rejestracja:28 lut 2011, 14:41

30 lis 2012, 13:39

Pytanie postawione dość ogólnie. Natomiast patrząc pod kątem biznesu, czyli tego co nas tu interesuje najbardziej, to najlepszy jest chyba FM Bank, bo jako jedyny daje kredyty na start-upy i poręczenie z Jeremie, jak ktoś zaczyna z własnym biznesem.
Awatar użytkownika
rafaello
Posty:2
Rejestracja:17 lis 2012, 19:45

02 gru 2012, 14:35

Ja niedawno założyłem konto internetowe w ing i jestem z niego zadowolony./
yanek
Użytkownik
Posty:20
Rejestracja:05 gru 2012, 13:52

05 gru 2012, 13:59

Przy wyborze banku warto kierować się patriotyzmem i wybrać polski produkt chociażby Bank PKO BP albo np Skok Stefczyka.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl