PS Namioty. Produkcja, sprzedaż, wypożyczalnia

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
PsNamioty
Posty:1
Rejestracja:21 lis 2012, 12:56

21 lis 2012, 12:58

Szanowni Państwo,
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Firma Halenamiotowe.org produkuje, sprzedaje i prowadzi dzierżawę namiotów halowych w konstrukcji stalowej cynkowanej ogniowo w oparciu o własne, oryginalne rozwiązania konstrukcyjne. Oferujemy namioty halowe o szerokości od 5 do 26 m i wysokości ściany od 2,4 m do 10 m.
Modułowa budowa namiotów daje możliwość ich łatwej rozbudowy i podziału w dowolnym, czasie.

Zastosowanie namiotów:
• Magazyny docelowe i zastępcze
• Hale produkcyjne docelowe i zastępcze
• Obiekty handlowe stałe i czasowe
• Obiekty sportowe
• Obiekty rozrywkowe
• Imprezy okolicznościowe
• Obiekty dla wojska

Zapraszamy do kontaktu:
http://halenamiotowe.org/
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

24 lis 2012, 20:46

Z namiotów to ja lubię tylko te, pod którymi śpi sie na dziko gdzieś w czasie szalonych wakacji:)
A halowe to te co na imprezach plenerowych dają pyffko i grilla? 8)
xswqaz
Użytkownik
Posty:15
Rejestracja:02 paź 2012, 12:57

30 lis 2012, 14:40

Bardzo interesująca oferta, pewnie to dochodowy biznes...
Awatar użytkownika
kowboj
Posty:2
Rejestracja:17 lis 2012, 19:45

02 gru 2012, 14:33

Myślę, że to dochodowy interes w końcu aż tak dużo firm, które mają taki asortyment to nie ma.
ochkamil
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:01 lut 2012, 13:39

23 sty 2013, 14:19

Tak, to właśnie takie namioty są ;) Imprezy plenerowe to tylko jedno z wielu zastosowań, to mogą być naprawdę potężne hale na jakieś targi czy magazyny nawet. Wiem coś o tym, bo od Ps Namioty właśnie wynajmowałem taką halę. No hala to może za dużo powiedziane, ale duży namiot 8x10 na rodzinny spęd ;P, takie „garden party” na ok. 30 osób;PPP. Bardzo wygodna sprawa, przyjechali i sprawnie zmontowali, potem złożyli i śladu nie ma. A pożytek wielki, pogoda zaskoczyła-porządnie lunęło. Gdyby nie te namioty to impreza i wszystkie przygotowania wzięłyby w łeb, a tak elegancko, bez stresu dalej pod dachem rodzina się bawila. Namiot stabilny, mimo wiatru i ulewy ani drgnął, także polecam http://halenamiotowe.org/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl