Wyjazdy integracyjne

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
kropelka
Posty:2
Rejestracja:30 gru 2012, 19:44

30 gru 2012, 19:48

Jeździcie? Zabieracie na wyjazdy pracowników? Polecam na takie firmowe imprezy http://www.koneser-house.pl/wyjazdy-integracyjne.html Koneser House. Piękne miejsce niedaleko Warszawy, dogodny dojazd i fajne atrakcje: przejażdżki bryczką, grille, pokazy konne
alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

31 gru 2012, 14:53

Często wyjeżdżamy z innymi współpracownikami na wyjazdy integracyjne. Muszę przyznać, że szef jest w tym względzie bardzo hojny ;) Wiem, że na przykład wiosną planuje wynająć nam domki letniskowe w Mielnie. Szykuje się ciekawy weekend majowy.
Twoja propozycja również jest bardzo ciekawa.
Awatar użytkownika
aneri
Posty:2
Rejestracja:17 lis 2012, 19:37

04 sty 2013, 19:05

W naszej firmie, przynajmniej raz na kwartał mamy taką imprezę integracyjną. My mamy oddziały w całej Polsce i fajnie, że od czasu do czasu możemy się spotkać.
Awatar użytkownika
zeeck
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:15 sty 2013, 16:09
Lokalizacja:Warszawa

15 sty 2013, 16:12

Oczywiście, że jeździmy :) Nic tak nie zbliża ze sobą pracowników jak wyjazdy integracyjne - kto jeździ ten wie o czym piszę :)
Pomocne w każdej sytuacji - firmy i ich adresy
Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

16 sty 2013, 11:01

Pod Warszawą miałem ze 2 razy szkolenie w hotelu Palatium (http://www.palatium.pl/konferencje-imprezy-firmowe.html),
wyjątkowo fajna impreza była, oczywiście przed nią szkolenia, wykłady itd.
Takie integracyjno - doszkalające wyjazdy są po prostu kapitalne.
lament
Użytkownik
Posty:10
Rejestracja:29 lis 2012, 16:41

18 sty 2013, 14:35

Ja bardzo bym chciał jeździć na takie wyjazdy. Niestety nie każda firma może sobie na coś takiego pozwolić.
Awatar użytkownika
Sampan
Użytkownik
Posty:62
Rejestracja:21 lut 2012, 15:22

18 sty 2013, 15:33

Wyjazdy integracyjne połączone ze szkoleniami to spory wydatek. Wątpię aby mała firma zatrudniająca do 9 osób mogła sobie na to pozwolić.

Ale jakieś jedno czy dwudniowe wypady pewnie by się znalazły.
http://www.favore.pl/cat17111512_integr ... rmowe.html
pasterz
Użytkownik
Posty:13
Rejestracja:22 paź 2012, 13:19

27 sty 2013, 12:50

W naszej firmie raz w roku organizowany jest wyjazd integracyjny, alkohol leje się wartkim strumieniem :)



___________________
Jezioro Białe w Okunince
czajek
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:28 sty 2013, 14:53

28 sty 2013, 14:57

Moim zdaniem to niepotrzebny wydatek dla firm. Lepiej te pieniądze przeznaczyć na premie dla pracowników.
Awatar użytkownika
magda
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:06 lut 2013, 23:14

06 lut 2013, 23:54

Ja raz byłam osobą towarzyszącą na takim wyjeździe i było naprawdę super. Była to firma informatyczna z Wrocławia. Wyjazd do Kłodzka-Kudowy Zdrój-Lądka z różnymi atrakcjami. Pół dnia w parku linowym, pół dnia zabawy w kopalni złota w Złotym Stoku, wieczorem wielka impreza. Następnego dnia zwiedzanie itp. Bardzo fajnie przygotowane, to jeden z najlepszych krótkich wypadów w moim życiu. Najlepsze było chyba to, jak zorganizowano pobyt w kopalni złota - można było poczuć się znów młodo, frajda z wydobywania złota, szukania znaków, przechodzenia przez jakieś tory przeszkód - naprawdę świetnie!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl