Dozorca zimowy?

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
MateuszWawrzyn
Użytkownik
Posty:103
Rejestracja:23 lis 2012, 20:08
Lokalizacja:Polska

28 lis 2012, 12:16

Myślicie, że sprawdziłoby jako forma dorobienia sobie, pochodzenie po firmach i zaproponowanie im "zimowego dozorowania"?
Chodzi mi o odśnieżanie chodników, posypywanie ich piachem itd... firmy jak tego nie dopilnują jako zarzadcy swojego terenu i ktoś się poślizgnie to muszą płacić odszkodowania, a tak ja bym przeleciał, odsnieżył i wziął za to kasę?
Jak myślicie?
Doświadczenia trochę mam, sprzęt też (łopaty szerokie do sypania, pojemniki na piasek - z http://www.eco-market.pl/pojemniki-na-piasek-i-sol kiedyś jeszcze kupowane, rękawice itd), wiec nawet firmy nie musiałby tego organizować.
Dobry pomysł?
wojtekos
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:30 sty 2013, 14:22

30 sty 2013, 14:38

Z tego co mi wiadomo, to co rozsądniejsze firmy wynajmują zewnętrznych wykonawców do tego. Nie jest to pomysł rewolucyjny, ale faktycznie można trochę na tym zarobić, pytanie czy w Twojej okolicy jest duża konkurencja pod tym kątem, jeśli jest dużo firm oferującym podobne usługi będziesz miał marne szanse na przebicie się, chyba że będziesz pracował za pół-darmo.

_________________
Zobacz jak stworzyć profesjonalnie wyglądający biznes plan. Tworzenie dokumentów firmowych, planów finansowych i innych, więcej dowiesz się na libredocs.com
zbychb1
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:01 lut 2013, 01:44

01 lut 2013, 01:47

Jasne że tak. Próbuj do odważnych świat należy :)
Wszystko na temat - Naprawa telefonów komórkowych zobacz tez co to jest wyświetlacz retina czym się różni
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl