wydruk materiałów reklamowych

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

1alicja
Użytkownik
Posty:28
Rejestracja:12 kwie 2010, 11:29

18 paź 2010, 07:58

Mam do wydrukowania znaczną ilość ulotek i plakatów, cz warto zamawiać ich wydruk przez internet?
rabban
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:27 lip 2010, 09:30

30 paź 2010, 23:52

Jasne, przez internet jest znacznie wygodniej, polecam Ci np. www.caffeprint.eu , sam tam realizowałem różne druki
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

02 paź 2012, 18:47

Jak się znajdzie rzetelną firmę to jasne..
ja dałem się złapać na taki druk, ze w gratisie mieli dawać wizytownik - do dziś go nie zobaczyłem na oczy
Tomasz_Es
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:07 mar 2013, 16:28

07 mar 2013, 16:34

Jak dla mnie wszystko jedno gdzie wydrukuję ulotki - online czy na miejscu. Przeważnie projekt mam gotowy na tyle wcześnie, by nie zależało mi jakoś strasznie na czasie. Natomiast ostatnio pojawił się pewien problem, bowiem okazało się, że drukarnia w moim mieście zwyczajnie padła! Poszukałem nieco w sieci i wydrukowałem w http://graficzneprojekty.pl/sklep Wrażenia całkiem pozytywne, tanio, szybko, jakość ulotek nie odbiega od tych ze stacjonarnej drukarni. Ogólnie rzecz biorąc - polecam spróbować drukarni internetowych na jakichś mniejszych partiach materiałów, jak znajdziesz swoją to pewnie też coś zaoszczędzisz.
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

17 kwie 2013, 23:31

oczywiście bo jest najtaniej ;) z resztą teraz jest świat internetu już nie opłaca się jeździć i tracić czas. jak byś potrzebował to tutaj link do dobrej firmy http://www.eura7.com/
JerryMilej
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:25 paź 2012, 16:14

19 lip 2013, 20:00

ja się zastanawiam czy druk wizytówek i innym materiałów papierowych ma w dzisiejszych czasach jakiś głębszy sens reklamowy. chodzi o to, że natłok ulotek, plakatów i reklam prasowych wysypujących się zewsząd sprawił, że ten typ się zdewaluował. O ile wizytówki czy papier firmowy to jeszcze dałoby rady, bo przekazuje się go osobiście kontrahentom, ale masowe śmiecenie ulotkami mija się chyba z celem - chyba, że drukujemy, ale mamy przemyślany sposób dystrybucji tych materiałów...
cookie
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 lip 2013, 15:06

28 lip 2013, 15:24

Sens ma tylko trzeba wiedziec gdzie to zawiesić bo szum w tym medium jest spory.
Hurtownia Reflect to firma o szerokim zakresie usług projektowo-produkcyjnych w branży reklamowej.
odzież reklamowa, produkcja odzieży oraz hurtownia koszulek.
Awatar użytkownika
aga2013
Posty:3
Rejestracja:29 lip 2013, 11:35

29 lip 2013, 11:43

Witam jak najbardziej tylko jeżeli sie nie znasz to zaznacz sprawdzanie szczegółowe. Link do zaufanej drukarni http://www.eulotki.com/
Zdejmij blokadę - simlock BlackBerry,a może opiekunka osób starszych Ci pomoże.
Awatar użytkownika
czarny
Posty:1
Rejestracja:20 sie 2013, 10:16

20 sie 2013, 10:20

To brdzo wygodne jednak warto porównać oferty kilku firm. Ja np. jestem z Krakowa i tu bezkonbkurencyjna okazała się firma City, która na dodatek miała swoją siedzibę blisko mojej firmy, dlatego nie szukałem żadnych drukarni internetowych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl