Nieśmiała idea...

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

podatkowa
Użytkownik
Posty:49
Rejestracja:10 kwie 2013, 11:49

15 kwie 2013, 14:07

W głowie urodził mi się pomysł na otworzenie sklepu internetowego, jako że wszyscy wskazują na ogromny potencjał takiego biznesu. Mi wystarczy, że zarobię tyle, żeby podratować domowy budżet. Co myślicie o otworzeniu sklepu, gdzie będzie sprzedawana kobieca bielizna i może odzież albo dodatki?
Wiem, że jest cała masa tego, ale jednak wydaje mi się, że jeśli ktoś dobrze "ugryzie" ten temat, można z tego wyżyć.
Ktoś może wypowiedzieć się, jak to wygląda i czy warto się w takie coś pakować?
Awatar użytkownika
henry_capino
Posty:3
Rejestracja:08 maja 2013, 09:37

10 maja 2013, 10:17

Przed chwila skomentowałem podobny temat. Sklepy internetowe nie są wbrew pozorom łatwym biznesem. Konkurencja jest spora i trzeba wypracować jakiś wyróżnik, który sprawi, że klienci przyjdą akurat do Ciebie. Kibicuję pomysłowi i trzymam kciuki, ale tak jak sama napisałaś - dobrze ten temat ugryź.
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

20 maja 2013, 14:31

zakładanie od razu biznesu może Cię wręcz do niego zniechęcić, na początek lepiej zainwestuj tylko w kilka kompletów bielizny i spróbuj je sprzedać na takich ogłoszeniach lokalnych jeśli pójdzie to będziesz mógł się zastanowić nad założeniem sklepu internetowego z prawdziwego zdarzenia
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl