Terminal płatniczy bez abonamentu - od dziś jest to możliwe!

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Payleven Polska
Posty:2
Rejestracja:29 lis 2012, 13:14

15 mar 2013, 18:14

Witamy!

Czy jako przedsiębiorcy chcielibyście Państwo przyjmować płatności od swoich Klientów kartami płatniczymi i jednocześnie nie chcieliby Państwo płacić co miesiąc abonamentu za terminal płatniczy?

Mamy dla Państwa idealne, najtańsze na rynku rozwiązanie, które umożliwia przyjmowanie kart płatniczych na Państwa smartfonie lub tablecie. Wszystko dzięki bezabonamentowemu czytnikowi Chip&PIN firmy payleven, który łączy się z Państwa urządzeniem poprzez Bluetooth. Działa z systemem iOS oraz Android (w wersji 2.3 i nowszej).

Chcą Państwo uzyskać na ten temat więcej informacji? Zapraszamy na stronę internetową www.payleven.pl. Chętnie odpowiemy na Państwa pytania mailowo pod adresem biuro@payleven.pl.

Od dzisiaj za pomocą Chip&PIN każdy Klient będzie mógł zapłacić kartą i dzięki temu zostawić u Państwa jeszcze więcej pieniędzy!

Do zobaczenia,
zespół payleven
Awatar użytkownika
mojo
Posty:1
Rejestracja:12 cze 2013, 10:01

12 cze 2013, 10:02

Szczerze nie byłam przekonana od początku do tego rozwiązania, ale wypróbowałam i jakoś został. Prosta obsługa, kiedy mniej klientów nie muszę płacić abonamentu. Polecam!
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

17 cze 2013, 16:33

Ja również nie jestem przekonany ale jeśli faktycznie jest to takie wygodne to może warto byłoby spróbować.
__________________
www.scyzoryki.pl - markowe scyzoryki
kasaartura
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:26 cze 2013, 11:38

26 cze 2013, 12:19

Dobra metoda może się przyjmie

_________________
Karta zbliżeniowa
mateuszm
Użytkownik
Posty:83
Rejestracja:27 sie 2017, 09:47

25 kwie 2018, 08:58

Sam zastanawiam się nad nowym terminalem do mojej niewielkiej restauracji. Natomiast jeżeli mam być szczery, to najbardziej skłaniam się ku terminal Zebra MC67 cena . Z pewnością taki terminal pomoże mi w zbieraniu i przetwarzaniu konkretnych danych.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl