Business to Business, czyli wszystko o B2B

Czy jest możliwy zarobek w Internecie? Czy warto zainteresować się tą formą zarobku? Wypowiedź się.

Moderator:mkamil

PiotrN
Użytkownik
Posty:1
Rejestracja:30 sty 2012, 23:53

30 sty 2012, 23:55

Witam,

Zajmuje się importem rzeczy z Chin i Indii. Otóż chciałem troszeczkę unowocześnić swoją działalność i postanowiłem umieścić swoje ogłoszenia hurtowe na specjalnie do tego przygotowanych Portalach.
Otóż proszę podpowiedzcie mi, ponieważ jak do tej pory przetestowałem:
1. Zentradę - głównie Niemieccy odbiorcy, także sprzedaż żadna
2. Marketeo - całkowicie niefunkcjonalna strona, brak jakiejkolwiek przejrzystości, najnormalniej w świecie zbyt skomplikowana dla mnie
3. Solostocs - nikt nie pilnuje zasad B2B czyli sprzedaży hurtowej...
I ostatnio w internecie szukałem coś o B2B i wpadłem jeszcze na B2B-portal, tak na pierwszy rzut oka widać że nowe miejsce w internecie, czy ktoś z Was może testował już ? Wydaje się być interesujące w szczególności po przeczytaniu DEMO ...
PS.
W ogłoszenia żeby wejść, to u góry jest przycisk przejdź do... - z 15min szukałem ...
PS2.
Załapałem się na konkurs :)
karski
Użytkownik
Posty:96
Rejestracja:20 gru 2011, 23:47

19 maja 2012, 11:03

Tak z ciekawości, co importujesz?
_______________
pit 2012 darmowy program
ola.nowik
Użytkownik
Posty:136
Rejestracja:28 mar 2013, 08:29

19 cze 2013, 12:23

program B2B jest bardzo fajny. Jednak trzeba dbać o ochronę danych firmowych. Dzięki datAshur Twoje dane dane nigdy nie zostaną przechwycone jest to nowość i rewolucja za którą warto zapłacić każde pieniążki http://kryptos.co/
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl