Monitoring GPS swoich samochodów

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

28 maja 2013, 23:16

hej. zastanawialiście się jak kontrolować pracowników z tego gdzie i jak jeżdżą ? żeby zajeli się pracą a nie prywatnymi sprawami? dobre do tego są systemy http://www.monitoring-gps.net/ monitoringu pozwalające oglądać gdzie samochód jeździł jaką prędkością i kiedy ;)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

24 lip 2013, 14:41

na pewno każda tego typu firma transportowa z czegoś takiego korzysta, to bardzo popularny typ zabezpieczeń przed oszukującymi pracownikami
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

16 lip 2015, 09:47

Moim zdaniem rejestracja czasu pracy kierowcy od srtime.pl znacznie usprawniłoby funkcjonowanie firmy. Takie oprogramowanie pozwala także na kontrolę zużycia paliwa, zarówno dla samochodów osobowych, jak i maszyn budowlanych i rolniczych. Jest to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorstw posiadających duże floty samochodowe oraz dla firm budowlanych i drogowych.
Awatar użytkownika
jaro67w
Posty:1
Rejestracja:05 lis 2015, 16:48

05 lis 2015, 16:48

Nadajniki GPS są coraz popularniejsze i jak widać przydatne. Ja mogę polecić lokalizatory Alfatrack: http://www.spy-center.pl/system-lokaliz ... p-190.html. U nas w firmie zaopatrzylismy w nie flotę i zauwazlismy, że wprowadzenie monitoringu gps wpływa na usprawnienie procesów logistycznych.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

18 lip 2018, 11:35

Montowanie tego typu urządzeń w autach służbowych jest tylko i wyłącznie kwestią twojego zaufania do swoich pracowników. Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nabierasz w ten sposób pewności i jesteś w stanie wykluczyć ewentualne oszustwa z ich strony. Ja w swojej firmie bardziej skupiam się na niezawodności i pielęgnacji aut za pomocą różnego rodzaju preparatów, jak np. tych dostępnych na stronie http://tec2000.pl/ dzięki nim awaryjność pojazdów jest znacznie mniejsza, dzięki czemu oszczędzam pieniądze na kosztownych naprawach.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

23 sie 2018, 12:56

Grvert pisze:Montowanie tego typu urządzeń w autach służbowych jest tylko i wyłącznie kwestią twojego zaufania do swoich pracowników. Oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie, gdyż nabierasz w ten sposób pewności i jesteś w stanie wykluczyć ewentualne oszustwa z ich strony.
Trzeba tylko dopilnować, że oni nie stracą zaufania do Ciebie, gdy odkryją, że cały czas miałeś ich na oku :P. Nie twierdzę, żeby nie korzystać z takiej możliwości, jaką daje nam technologia, a raczej proponuję, by zrobić to sprytnie. Tutaj http://spy-center.pl/blog/ukryc-lokaliz ... ej-zrobic/ można sobie poczytać o najskuteczniejszych sposobach montowania takich urządzeń tak, by nie rzucały się w oczy : ).
Tomik
Użytkownik
Posty:47
Rejestracja:20 sie 2018, 14:03

27 sie 2018, 21:55

Ja także jestem zwolennikiem tego typu rozwiązań i z tego co widzę każdy kto tylko zdecydowałam się w swojej firmie transportowej zastosować tego typu rozwiązania ma z tym bardzo dobre doświadczenia, a to ze względu na oszczędności pieniędzy i czasu jakie jest w stanie zapewnić. W naszej firmie od kilku ładnych lat używamy systemu Flotman oczywiście w zakresie monitoringu GPS, dodatkowej ochrony przewożonych ładunków a także opcję sondy w zbiorniku paliwa która pozwala nam kontrolować spalanie oraz ilości. Ogólnie co do samego rozwiązania nie mam żadnych zarzutów, generowanie raportów jest banalne i zapewnia nam oszczędności, więc na razie ma zdecydowanie więcej plusów :)
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl