Tworzenie wizerunku firm - logotypy identyfikacje wizualne

Pozwól aby inni Cię zauważyli. Dział poświęcony marketingowi i reklamie

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
brownie
Posty:1
Rejestracja:09 lut 2011, 12:35

09 lut 2011, 12:44

Witamy!

Każdy przyszły lub obecny właściciel firmy powinien pamiętać o wizerunku firmy, o tym jak jego przedsięwzięcie będzie odbierane przez obecnych i potencjalnych klientów. Klienci lubią identyfikować się z markami, wyróżniać się zakupem lub współpracą z daną firmą. Osoby zakładające własny biznes powinny zwracać uwagę na dobrze zaprojektowaną identyfikację wizualną, reklamy firm, kampanie ATL zawierającą ulotki, foldery, billboarady, katalogi. Decydując się na stworzenie logotypu własnej działalności powinniśmy pamiętać o zrozumieniu przekazu, odpowiednim doborze nazwy, kolorów identyfikujących naszą firmę. Nasz rynek zasypany jest ofertami proponującymi stworzenie wizerunku firm już np za 90 zł co prawie w 100% później przenosi się na jakość, złą formę przekazu, nie przemyślany wizerunek. W naszym studio brandingowym tworzymy od podstaw całą komunikację wizualną firm, tworzymy przemyślane kampanie i skutkujące w pozyskaniu nowych klientów. Zapraszamy Brownie Studio Kreatywne www.brownie.pl

brownie
danny0019
Użytkownik
Posty:118
Rejestracja:22 paź 2012, 13:54

26 kwie 2013, 11:52

ważne też na początek to stronka www firmy, ja ostatnio postanowiłem nauczyć się samemu tworzyć strony i skorzystałem z płytki http://strefakursow.pl/kursy/joomla/kur ... lonow.html i mam już swoją pierwszą firmową stronę :) fajnie opisują tam wszystko krok po kroku :)
pomysłowa
Użytkownik
Posty:421
Rejestracja:18 maja 2013, 22:34

20 maja 2013, 14:45

taki kurs to raczej ściema, bo wydaje mi się, że każdy powinien zajmować się tym co potrafi najlepiej i ja nie pokusiłabym się o tworzenie sobie samej strony www, bo wiem, że specjaliście zrobią to lepiej
cookie
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:28 lip 2013, 15:06

28 lip 2013, 15:37

Samemu jak się nie jest programistom to może być ciężko zrobić dobrą funkcjonalną stronę.
Hurtownia Reflect to firma o szerokim zakresie usług projektowo-produkcyjnych w branży reklamowej.
odzież reklamowa, produkcja odzieży oraz hurtownia koszulek.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl