Warunki kredytów konsolidacyjnych ?

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
wergiliusz
Posty:3
Rejestracja:04 cze 2013, 21:06

29 lip 2013, 13:13

Witam, czy ktoś z Państwa korzystał z kredytów konsolidacyjnych. Czy opłaca się je zaciągać. Jakie są warunki? Z tego co widzę to raty wychodzą taniej. Potrzebuje 7 tysięcy do spłaty swoich wcześniejszych zobowiązań. Pozdrawiam i liczę na merytoryczne wypowiedzi.
Awatar użytkownika
Jackson
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:10 maja 2013, 10:07

30 lip 2013, 09:24

Przy kredytach konsolidacyjnych spłata ma być korzystna do kredytobiorcy. Z wielkim naciskiem na słowo KORZYSTNA, bo nie koniecznie mniejsza.
Dla chcącego nic trudnego.
Awatar użytkownika
Trefl
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 maja 2013, 23:09

31 lip 2013, 09:23

Ja się kiedyś orientowałam w temacie. Mianowicie chciałam połączyć kredyt samochodowy z kredytem na mieszkanie. Rata miesięczna wyszła taniej niż w przypadu dotychczasowej raty. Ale jest to jak ktoś ładnie to nazwał "zjawisko optyczne". Kredyt jest rozciągnięty sporo w czasie i w ostatecznym rozrachunku płacisz znacznie więcej niż normalnie. Dlatego warto wszystko dokładnie przeliczyć, nam się nie opłacało. W każdym razie jak jesteś dalej zainteresowana to podpytaj na forum http://www.kredytforum.pl/ .
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
wergiliusz
Posty:3
Rejestracja:04 cze 2013, 21:06

01 sie 2013, 11:35

Trefl pisze:W każdym razie jak jesteś dalej zainteresowana to podpytaj na forum http://www.kredytforum.pl/ .


Z tego co się orientowałam i czytałam, faktycznie macie rację z tą konsolidacją. Przykre jest to, że sporo osób daje się tak nabrać... Dziękuje za udział w dyskusji.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

01 sie 2013, 18:16

jeśli dalej interesuje Cię ten temat, sprawdź tu. sporo wartościowych informacji o tego typu kredytach w jednym miejscu, naprawdę wygodne.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl