Znajdź pracę.

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

26 lut 2013, 10:30

Zachęcamy do rejestracji w portaluhttp://www.znajdzmiprace.pl/ w którym znajdziemy Ci pracę. Stosujemy nowatorskie metody w poszukiwaniu ofert pracy przy wykorzystaniu m. in. portali społecznościowych.
timon83
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:04 sie 2013, 16:55

05 sie 2013, 22:28

Dzięki za linka. Szukałem nowej pracy tylko kilka dni.
I znalazłem wpisując w googlu po porostu praca lublin. Stronkę dodałem do ulubionych i jak teraz będę szukał nowej pracy to zajrzę. Mam nadzieje że jednak nie będzie takiej konieczności :mrgreen:
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

21 sie 2013, 21:37

Moim zdaniem znacznie lepiej sprawdza się aktywne szukanie pracy.
Ja na przykład regularnie zaglądam na golden line. Coraz więcej firm zakłada tam swoje profile, tutaj np. PKO Bank Polski i w jednym miejscu masz wszystkie informacje na ich temat, często włącznie z aktualnymi ofertami pracy. Bardzo wygodne, no i nie szukasz biernie, a to sporo znaczy.
emil
Użytkownik
Posty:55
Rejestracja:09 sie 2013, 16:59

23 sie 2013, 11:38

Ja szukałem pracy w Warszawie. Na GoWork zawsze jest sporo ofert do wyboru.
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

10 mar 2014, 11:15

Teraz jak ktoś jest informatykiem i zna język Python oraz środowisko Linuks to szukają na http://stxnext.pl/ do pracy na stanowisku Senior Python Developer. Oprócz pracy oferują możliwość dalszego rozwoju w tym kierunku.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

10 mar 2014, 14:23

Mój kuzyn szukał roboty chyba z 2 miesiące, non stop. W końcu zatrudniła go firma ochroniarska Wrocław i nie narzeka. Umowa o pracę, dobra kasa. Tylko wiadomo, ryzyko zawodowe, ale to jak wszędzie.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

16 kwie 2014, 13:33

Obecnie o wiele łatwiej niż w Polsce jest znaleźć pracę za granicą. W tym celu warto jest skorzystać z ofert niektórych portali internetowych, które oferują oferty pracy. Na przykład portal laudigo umożliwia znalezienie pracy w charakterze opiekunki w Niemczech.
Myślę, że bedzie to dobre rozwiązanie dla wszystkich, którzy chcą sobie dorobić oraz polepszyć swoje zdolności językowe.
Pozdrawiam.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl