Fundusze inwestycyjne

Nie chcesz trzymać pieniędzy na lokacie? Planujesz zainwestować w fundusz? Tutaj dowiesz się, w jaki fundusz najlepiej zainwestować.

Moderator:mkamil

Radeon003
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:07 cze 2010, 20:37

09 cze 2010, 13:01

Jak inwestować w fundusze. Agresywne, stabilne, bezpieczne - które wybrać? Gdzie można zarobić, a gdzie stracić?
jungtupi
Użytkownik
Posty:37
Rejestracja:19 wrz 2012, 12:02

19 wrz 2012, 12:09

sprawdz jedna strone by wiedziec wszystko o inwestowaniu :

kurs giełdowy
alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

03 paź 2012, 10:24

Na funduszach trzeba się znać aby zarobić, jeżeli się nie znasz a z treści posta wynika że się nie znasz to zainwestuj w lokatę. Na wycenę jednostki funduszu ma wpływ tyle czynników przewidywalnych jak i tych losowych, że czasami specjaliści nie są w stanie tego ogarnąć.
Ranking lokat, kont osobistych, kredytów - ocenbank.pl
Awatar użytkownika
Tompompon
Posty:1
Rejestracja:27 sty 2013, 18:09

27 sty 2013, 18:21

Zdaje się, że obecna sytuacja na rynkach finansowych nakazuje ostrożność z funduszami inwestycyjnymi. Bez względu gdzie one lokują pieniądze to stale utrzymująca się recesja może być niebezpieczna.
Osobiście nie korzystałbym jeszcze z funduszy. Jeśli kiedyś się wyklaruje sprawa z kryzysem w Unii i z samą Unią, to czemu nie. Gorzej jak się Unia rozpadnie.
Fundusze i dotacje z Unii Europejskiej to dobry sposób na rozwój biznesu.
aneczka69
Użytkownik
Posty:5
Rejestracja:12 lut 2013, 13:11

12 lut 2013, 13:23

Ciekawy fundusz stworzył prof. Rybicki grający na upadek euro. W tej chwili jednak trochę traci ;)
Malwina
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:13 sie 2013, 22:43

13 sie 2013, 22:58

Jeśli masz małe pojęcie o funduszach to lepiej daj sobie spokój. Prędzej stracisz niż zarobisz.Ale jeśli bardzo chcesz to według mnie przynajmniej na początku podeprzyj się radą jakiegoś doradcy finansowego. W dobie kryzysu bardzo trudno samemu wybrać fundusz taki który przyniesie oczekiwane efekty . Przede wszystkim trzeba uzbroić się w cierpliwość i zdać się na doświadczenie i wiedzę ludzi którzy siedzą w tym na co dzień. Polecam open finanse ,ponieważ sama korzystałam z ich usług i jak do tąd nic nie straciłam.
AnetaW
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:30 sie 2010, 19:25

15 sty 2014, 14:27

Wydaje mi się, że dobrze jest inwestować w fundusze surowcowe. Jest to duży zysk, ale i również podwyższony poziom ryzyka, aczkolwiek podsumowując i patrząc np. na ten funduszhttp://www.bphtfi.pl/klienci-indywidual ... -surowcow/ widzimi, że ryzyko się opłaca. Stopa procentowa z inwestycji mówi sama za siebie, szczególnie dla tego funduszu w miesiącu grudniu. Sprawdź sobie a się przekonasz, że warto.
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

22 sty 2014, 13:18

W fundusze trzeba inwestować przede wszystkim z rozsądkiem. Na pewno nie polecam lokowania wszystkich oszczędności w tego typu instrumenty. No i trzeba uzbroić się w cierpliwość, w końcu fundusze z założenia zakładają zysk długoterminowy, a czasy 20% rocznych wzrostów już dawno się skończyły.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

12 lut 2014, 08:23

Wiadomo, że najlepiej inwestować w różne formy, żeby było jak największe zróżnicowanie
Malwina
Użytkownik
Posty:16
Rejestracja:13 sie 2013, 22:43

10 kwie 2014, 11:35

Według mnie jeśli nie masz pojęcia o inwestowaniu to przed decyzją ,porozmawiaj z jakimś doradcą . Który przybliży Ci to zagadnienie . Myślę że podejmiesz wtenczas decyzje która pozwoli zarobić a nie stracić . Ja jak zaczynałam to poszłam tą droga i korzystam z usług doradców z open finance przy każdej następnej decyzji.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl