Najgorszy bank na kredyt

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

milhels
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:13 kwie 2010, 14:24

15 kwie 2010, 21:56

Piszcie tutaj informacje o ( najlepiej sprawdzone ) o najgorszych bankach w kórych zaciągnęliście kredyt. Co Was zniechęciło?
Awatar użytkownika
Szefunio
Użytkownik
Posty:26
Rejestracja:02 cze 2010, 01:01

15 cze 2010, 21:40

Przyznam, że choć nie otrzymałem kredytu to jednak mnie to bardzo zniechęciło. Chciałem wziąć kredyt konsumencki w ING.
Oczywiście zostało na mnie wymuszone, że muszę otworzyć u nich konto i otrzymałem informacje jakie papierki mam przynieść.
Gdy to nastąpiło, czekałem kilka dni aż papieru pójdą do centrum i otrzymam odpowiedź, gdzie byłem zapewniany że będzie to pozytywna.
Po czym otrzymałem informacje, że muszę przynieść kolejne świstki.
Zrezygnowałem.
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

23 lis 2012, 14:00

Jak to "wymuszone"? ... przecież nikt Cię do ściany przyciskał, mogłeś wyjść i szukać w innym banku...
Ja brałem kredyt kiedyś w dwóch bankach, ale oba mi się sprawdziły, zaciągałem też ostatnio pożyczkę korzystając z pozabankowego zestawienia kosztów całkowitych (tu: http://pozabankowiec.pl/791/chwilowki-p ... t-ranking/), i w zasadzie też nie mogę narzekać.
No, a że banki chcą żeby dodatkowo zakładać u nich konta to też się nie dziwię. Na czymś muszą zarabiać, a póki nie znajdzie się odważny który im prawem więcej zakazów da, to tak będą robić..
Roman30
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:01 wrz 2013, 13:00

01 wrz 2013, 23:21

dlatego warto przed zaciągnięciem kredytu porównać sobie rożne banki a najlepszym do tego jest porównywarka kredytów http://www.ehipoteka.com.pl/ na niej znajdziecie wszelkie informacje o prowizjach oprocentowaniu itp
diana
Użytkownik
Posty:4
Rejestracja:19 sie 2013, 21:22

03 wrz 2013, 15:09

Polecam portal wyżej. A PKO owszem nie jest bankiem tanim. Jednak warto porównać oferty.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

26 mar 2014, 20:19

A ja jakoś nie miałam jeszcze negatywnych sytuacji z bankami i mam nadzieję ze tak zostanie :)
Lutur
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:19 sty 2014, 11:43

10 kwie 2014, 12:37

Czasami banki nie słusznie zachowują się przy braniu kredytu przez nas. Warto w takim wypadku skorzystać z porady prawnej. W Poznaniu i okolicach zajmuje się tym - http://www.sangowski.com/pl/, jest w takich sprawach skuteczny.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

12 kwie 2014, 13:18

Najgorszy kredyt to wysoki kredyt ;) Którego z czasem nie będziemy mogli spłacić ...
Dlatego też jestem zdania,że warto jest skorzystać z takiego narzędzia jakim jest taki kalkulator zdolności kredytowej aby wyliczyć na jaki kredyt będzie nas stać. I wybrać raczej niewielki tak abyśmy nie mieli potem problemu z jego spłatą.
Pozdrawiam.
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

12 kwie 2014, 15:16

Najgorsze doświadczenia z braniem kredytu zaznałem w Eurobanku. Posiadają oni wysokie odsetki i koszty ubezpieczenia kredytu oraz nie dążą do rozwiązywania przejściowych problemów finansowych z klientem.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl