Kredyt dla starszych osób

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Apollo
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 maja 2013, 10:14

11 wrz 2013, 11:12

Witam, czy ktoś z forumowiczów orientuje się czy banki udzielają kredytu dla ludzi starszych (63 lata) np. 3000 na 24 miesiące. Nie chodzi mi o kredyt z zabezpieczeniem mieszkania, lecz zwykły gotówkowy. Nie interesuje mnie również kredyt z parabanków lub innych pożyczek prywatnych. Czy są potrzebne badania lekarskie, które dokumentują zdrowie? Jakie dokumenty?
Corrumpunt mores bonos colloquia mala – Złe rozmowy psują dobre obyczaje.
Awatar użytkownika
wergiliusz
Posty:3
Rejestracja:04 cze 2013, 21:06

11 wrz 2013, 13:34

Wydaje mi się, że w wieku 63 lat i kredyt na 2 lata nie będzie stanowił problemu. Wszystko zależy od warunków udzielania kredytu przez bank. Bardziej musisz się o to pytać. Badania lekarskie mogą być wymagane, ale nie koniecznie.
Awatar użytkownika
Trefl
Użytkownik
Posty:19
Rejestracja:09 maja 2013, 23:09

12 wrz 2013, 10:42

Ja podobnie odrazam parabanków oraz pożyczek prywatnych na szaleńczy procent. Banki coraz chętniej udzielają kredytów dla osób starszych, powód: sumienność, dbałość o finanse itp. Dokumenty jakie na pewno bedziesz potrzebował to: decyzja o przyznaniu emerytury, historia konta bankowego, (coś jeszcze z ZUSu), rzecz jasna dowód osobisty, co do badań lekarskich, wydaje mi się, że nie będziesz potrzebował, ale nie jestem pewien. Skonsultuj się z osobami, które siedzą w temacie np tu: http://www.kredytforum.pl/ . Pozdrawiam
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Apollo
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:10 maja 2013, 10:14

12 wrz 2013, 13:41

Trefl pisze:Skonsultuj się z osobami, które siedzą w temacie np tu: http://www.kredytforum.pl/ . Pozdrawiam


Dziękuje za szybkie odpowiedzi, umieszcze dzisiaj temat i zobaczę jak się potoczy wątek. Z tego co piszą, to bank, napewno przyznaje kredyt osobom, które mają dobrego poręczyciela, żyranta oraz ubezpieczenie na życie po 75roku życia.
Corrumpunt mores bonos colloquia mala – Złe rozmowy psują dobre obyczaje.
green
Użytkownik
Posty:34
Rejestracja:01 lut 2013, 17:55

13 sty 2014, 20:46

Zobacz ofertę przebojowej pożyczki w Skok Wołomin, mają dobre warunki i indywidualne podejście do klienta - więc sądzę, że wiek nie będzie problemem.
gatsby77
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:13 cze 2017, 06:34

17 lip 2017, 15:38

Na takich kredytach wgl sie nie znam;/ Ale na pewno duzo informacji na ten temat znajdziesz na https://gotowkowe.net/aktualnosci/ . Są tam nie tylko porównania kredytów bankowych ale także ciekawe i przydatne artykuły na temat kredytów gotówkowych
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl