Kredyty obrotowe dla firm

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

21 sty 2014, 18:01

Wiele firm w pewnym okresie swojego istnienia traci płynność finansową. Doskonale w tym celu sprawdzają się kredyty obrotowe na rachunku bieżącym i rachunku kredytowym. Jedna opcja różni się od drugiej tym, że w pierwszym przypadku kredyt taki przydzielany jest z "urzędu", wielokrotnie. Natomiast na rachunku kredytowym kredyt zaciągany jest jednorazowo. Tutaj można o tym więcej o tym poczytać.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

21 sty 2014, 22:30

Przyda się, dzięki! Poczytam o tym na spokojnie w weekend :)
maćko
Użytkownik
Posty:65
Rejestracja:20 sty 2014, 13:15

22 sty 2014, 13:23

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem kredyt obrotowy na rachunku bieżącym to taki debet dla firm, a na rachunku kredytowym działa tak jak karta kredytowa?
Awatar użytkownika
MariuszT
Użytkownik
Posty:39
Rejestracja:26 sty 2011, 15:11

22 lut 2014, 12:40

cześć, mam pytanie donśnie kredytu obrotowego, możecie spojrzeć na tą ofertę od DB i poradzić mi czy są to dobre warunki https://www.deutschebank.pl/klienci-biz ... otowy.html Wcześniej nie decydowaliśmy się na tego typu wsparcie dla firmy, ale okazuje się, że jest to nam potrzebne i komfort obrotu pieniędzmi jest dla nas bardzo ważny w ostatnich czasach. Nie jesteśmy jeszcze zdecydowani na konkretny bank, wstępnie wybraliśmy tą ofertę z DB, jeżeli ktoś ma jakieś doświadczenie, to proszę napiszcie.

możecie jeszcze poradzić, o co powinniśmy zapytać, przed podjęciem decyzji ? Czy są jakieś sprawy o których agent w banku nie powie, dopóki go nie zapytamy, a okaże się już na umowie.

z góry dzieki za pomoc!!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl