godna zaufania hurtownia odzieży używanej,proszę o polecenie

Szukasz dostawcy konkretnego towaru? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
szikur
Posty:3
Rejestracja:23 maja 2014, 13:34

23 maja 2014, 13:43

Proszę o polecenie dobrej i godnej zaufania hurtowni odzieży używanej, tylko sortowana/cream. Mam lokal i chciałabym otworzyć sklep z taką odzieżą. Interesuje mnie tylko dobry towar ponieważ z tego co zbadałam sytuację to sklep w sąsiedztwie ma dobrej jakości odzież i nie brakuje mu klientów. Muszę wyjść z równie konkurencyjną ofertą :)
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

25 maja 2014, 13:31

Odzież używana z Italii, http://www.usati.pl Przede wszystkim kupujemy nie-sort, jakość jest w porządku.
Awatar użytkownika
szikur
Posty:3
Rejestracja:23 maja 2014, 13:34

26 maja 2014, 11:31

Mateusz2 pisze:Odzież używana z Italii, http://www.usati.pl Przede wszystkim kupujemy nie-sort, jakość jest w porządku.
Włoska odzież używana. Myślałam, że raczej tylko z Anglii i Irlandii jest sprowadzana do nas. A jak cena do jakości, możesz coś powiedzieć na ten temat?
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

27 maja 2014, 10:05

Tak jak pisałem wyżej, dla mnie jest w porządku.
Wydaje mi się, że powinnaś być podobnego zdania.

Zresztą nie kupujesz kota w worku bo jest możliwość obejrzenia.
Najlepiej skontaktuj się z nimi i wszystkiego się dowiesz.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

28 maja 2014, 10:37

Droga koleżanko nie brakuje na forach tematów odnośnie odzieży używanej, poszukaj trochę :roll:
Awatar użytkownika
szikur
Posty:3
Rejestracja:23 maja 2014, 13:34

28 maja 2014, 13:57

Tomasz007 pisze:Droga koleżanko nie brakuje na forach tematów odnośnie odzieży używanej, poszukaj trochę :roll:
Wiem i widzę, że są ale praktycznie w każdym tylko reklama drogi kolego.
marcinp
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:06 paź 2014, 09:43

07 paź 2014, 09:19

Siedziałem kiedyś w tym biznesie i powiem szczerze, że trzeba się najeździć żeby taką hurtowanie znaleźć. To strasznie trudny biznes, bo wiele hurtowni po prostu oszukuje, sprzedają szajs. Co więcej, posuwają się nawet do czegoś takiego: budują relacje, przesyłają super towar, terminowość i kontakt super, Ty się 'napalasz', zamawiasz towaru na dużo większą kwotę, a dostajesz szmaty, kontakt się urywa. Strasznie trudny biznes, a znalezienie dobrego namiaru na hurtownie jest na wagę złota i z tego co wiem to ludzie raczej niechętnie się tymi namiarami dzielą. Musisz sama przetrzeć szlaki, parę razy się sparzyć, by w końcu dotrzeć do odpowiedniego źródła. Od siebie mogę Ci tylko doradzić, byś każdego traktowała z rezerwą, jeśli masz możliwość, zawsze udaj się na miejsce, nie zamawiaj w ciemno. Dużo zależy oczywiście od tego czy szukasz hurtowni w Polsce, czy za granicą. Ja wolałem te zagraniczne, choć ryzyko też większe.
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

13 paź 2014, 11:08

A z jakiego miasta jesteś? Bo jak będziesz z Gdańska, a podam Ci firmę z Zakopanego to niewiele zdziałasz.
Awatar użytkownika
qwerek
Posty:1
Rejestracja:12 lis 2014, 19:43

12 lis 2014, 19:44

godną zaufania hurtownią odzieży używanej jest np. http://werona.biz - tutaj kupisz tanio i dobrze odzież używana sprowadzaną do Polski z Irlandii i Anglii... z tego co wiem to odzież używana od nich jest bardzo często jeszcze z metkami.
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

25 sie 2015, 10:23

Zerknij sobie na ofertę tej hurtowni: http://www.angora-odziez.pl/ . Na pierwszy rzut oka wydaje się być godna uwagi. Specjalizują się w odzieży sprowadzanej z zagranicy, m.in. z Anglii, Holandii i Niemiec.
Osobiście nic tam nie zamawiałam, więc nie wiem, jak się sprawdzają przy bezpośredniej współpracy, ale na pewno warto wysłać przynajmniej zapytanie.
No i daj znać, na co ostatecznie się zdecydowałeś. Myślę, że nie jednej osobie przydadzą się takie wskazówki. Znalezienie dobrej hurtowni odzieży używanej wbrew pozorom wcale nie jest łatwe.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl