Pożyczka na zakup samochodu

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Marcin86
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:14 maja 2014, 08:44

14 maja 2014, 08:57

Od kilu miesięcy zbieram na kupno samochodu, nie mam jeszcze całej kwoty - brakuje mi 500 złotych. W tym miesiącu nadarzyła mi się bardzo dobra okazja kupna, samochód jest dwa tysiące tańszy niż takie same modele w tym samym stanie, dlatego myślę nad pożyczką. Czy ktoś z Was korzystał z instytucji finansowej Mini Credit, która w swojej ofercie posiada tanią pożyczkę: https://www.mini-credit.pl/najtasza-pozyczka. Poszukuję wszelkich informacji na temat oprocentowania i Waszych opinii na temat właśnie tej pożyczki.
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

20 maja 2014, 09:50

cieszę się, że ja nie muszę brać tak specjalnie pożyczek, bo raty to utrudniają życie
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

04 cze 2014, 13:25

Jeśli szukasz dobrych informacji na ten temat zerknij sobie tutaj: http://www.comperia.pl/ - na stronie znajdziesz najszersze w sieci porównanie kredytów. Dzięki niemu będziesz mógł wybrać tę najkorzystniejszą ofertę dla siebie.
Warto ponieważ jest to pewne zobowiązanie i to na wiele lat.
Sam nie wiem czy bym się zdecydował na kredyt na samochód - jednak uznałbym,że skoro nie mam kasy na kupno za gotówkę to po prostu mnie nie stać ;)
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

15 cze 2014, 10:30

Warto dobrze sprawdzić taką pożyczkę, najlepiej chyba brać je z banku. Ułatwieniem mogą być rankingi i kalkulatory lub porady na takim forum - http://www.kredyt-forum.pl/f/pozyczka-prywatna.11/. Ktoś kto się zna może za darmo nam poradzić.
Adamek
Użytkownik
Posty:58
Rejestracja:25 lut 2014, 07:19

15 paź 2014, 11:47

Wydaje mi się, że w przypadku małych firm o wiele lepszym rozwiązaniem jest kredyt. Poza tym wiele banków udziela go również na samochody używane, a leasing jest tylko na samochody nowe. Warto się rozejrzeć za jakaś korzystną ofertą, przykładowo zobaczcie na stronie uwagafinanse.pl, na której można sobie przejrzeć zestawienie najkorzystniejszych kredytów, jakie można aktualnie dostać na rynku.
uluki
Użytkownik
Posty:239
Rejestracja:10 lut 2015, 11:42

27 cze 2015, 16:58

Na szczęście nie musiałem brać pożyczki na nowy samochód. Sprzedałem stare auto na sprzedajemy.pl, dołożyłem trochę i udało mi się kupić coś fajnego:)
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

20 sie 2015, 07:35

Zdecydowanie bardziej opłacalna jest sprzedaż starego samochodu i zakup nowego. Zanim jednak wystawimy swoje poprzednie auto to warto pomyśleć o myciu felg czy woskowaniu go - wtedy na pewno prędzej znajdzie kupca. Polecam do tego produkty K2, ponieważ są łatwo dostępne i bardzo skuteczne.
donder
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:30 paź 2017, 19:40

08 lis 2017, 00:07

Samochód to chyba lepiej zabrać w leasing a nie bawić się z kredytami.


_______________________________
chwilówki za darmo
domi78
Użytkownik
Posty:200
Rejestracja:08 sie 2017, 18:09

08 lis 2017, 10:15

Co bardziej się opłaca,zakup samochodu za pożyczkę czy w leasing ? Leasing opłaca się wszystkim tym, którzy nie mają szans na uzyskanie pojazdu w inny sposób. Bo ja zastanawiałam się nad pożyczką. A jakie wy macie doświadczenie z tym ? Może ktoś doradzi.
Awatar użytkownika
Geniusz
Posty:4
Rejestracja:08 lis 2017, 19:26

08 lis 2017, 19:27

Jeśli pożyczka to tylko w banku! Kto podziela moje zdanie?
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl