Pożyczka na dowód

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Nikola
Użytkownik
Posty:42
Rejestracja:19 lut 2014, 10:00

19 lut 2014, 15:28

Czy ktoś z Was brał pożyczkę na dowód? Niestety niedawno wypadł mi nagły wydatek i nie mam wystarczających oszczędności, dlatego pomyślałam właśnie o takiej pożyczce na dowód. Już nawet zdecydowałam się na konkretną instytucję finansową, pożyczka bez zaświadczeń: https://mini-credit.pl/pozyczka-od-reki wygląda dobrze, zapoznałam się już z warunkami i regulaminem pożyczki i myślę, że jest ok. Jakie jest Wasze zdanie na ten temat?
Awatar użytkownika
Tomasz82
Użytkownik
Posty:72
Rejestracja:13 mar 2014, 08:56

13 mar 2014, 09:07

Myślę, że taka pożyczka powinna być ok, ale musisz pamiętać aby przeczytać dobrze umowę pożyczkową.
Awatar użytkownika
PaulinaW
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:14 mar 2014, 14:08

26 mar 2014, 20:18

Tomasz82 pisze:Myślę, że taka pożyczka powinna być ok, ale musisz pamiętać aby przeczytać dobrze umowę pożyczkową.
całkowicie się zgadzam :)
Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

17 cze 2014, 11:10

Moim zdaniem takie pożyczki warto brać jedynie, jak nie uda nam się uzyskać kredytu w banku, bo np. mamy niską zdolność kredytową. Wtedy musimy dobrze sprawdzić firmę pożyczkową. Na pewno pomogą strony z opiniami na ten temat lub takie forum - http://www.comperia.pl/forum/kredyty/47 ... yczka.html gdzie doradzą nam jaką pożyczkę wybrać.
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

14 lip 2014, 10:55

No właśnie czasami nie mamy szans na kredyt bankowy i taka pożyczka to jedyne wyjście. Jest forum - http://www.monetto.pl/forum/pozyczki-bez-bik.55/ gdzie można zasięgnąć opinii na temat pożyczek bez bik.
Lutur
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:19 sty 2014, 11:43

24 wrz 2014, 10:23

Myślę, że ze względu na ukryte koszty należy uważać na szybkie pożyczki. Można się zadłużyć. W takiej sytuacji może nawet pomóc komornik sądowy - komornik piaseczno. Poradzi nam jak spłacić dług i jak nie popaść w kolejne. Bazuje on na swoim wieloletnim doświadczeniu w zawodzie.
Awatar użytkownika
krysti
Posty:4
Rejestracja:14 maja 2018, 10:41

14 maja 2018, 10:44

Coraz mniej banków daje kredyty na dowód według mnie
Krzychu7
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:15 mar 2018, 16:46

21 maja 2018, 14:19

krysti pisze:Coraz mniej banków daje kredyty na dowód według mnie
bank żaden bo ciąży na nich prawny obowiązek oceny zdolności kredytowej.
Trochę inaczej jest w przypadku pożyczki online ale większość parabanków i tak jednak sprawdza bazy.
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

02 cze 2018, 10:13

No ja bym się generalnie martwił jakby ktoś chciał mi dać pożyczkę tylko i wyłącznie na podstawie dowodu osobistego. Jak składałem papiery o pożyczkę pod zastaw w Financial home to postępowanie było dość rygorystyczne (choć konsultantka przemiła, pozdrawiam) i dało się poczuć, że to prawdziwa firma, a nie jakiś chwilowy pomysł na wyłudzenie pieniędzy.
Grvert
Użytkownik
Posty:741
Rejestracja:03 cze 2016, 10:41

03 lip 2018, 14:31

Wiele osób uważa, że szybką pożyczkę pozabankową zdecydowanie łatwiej wziąć aniżeli spłacić. Szybka pożyczka przez internet to znakomity sposób na pokrycie nieplanowanych wydatków. Zwłaszcza tych, które nie mogę czekać. Korzystając z usług pozabankowych pożyczkodawców, możesz otrzymać pieniądze nawet w 15 minut. Bez formalności, długiego oczekiwania na decyzje i konieczności dostarczania pożyczkodawcy dodatkowych dokumentów. To jednak nie wszystko. Kolejne informacje znajdziecie na stronie https://pozyczkolog.pl/pl/jak-splacic-chwilowki
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl