skuteczne zarządzanie czasem, poszukuję dobrego szkolenia!

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
magjanus
Posty:2
Rejestracja:17 lip 2014, 12:43

17 lip 2014, 12:53

Jestem zainteresowana przeprowadzeniem szkolenia ze skutecznego zarządzania czasem, polepszenia sprawności pracy(itp.)
Nie mam złych pracowników i robią dobrą pracę aczkolwiek większość prosi o przesunięcie terminu ponieważ się nie wyrobili albo oddaje projekt idealnie z końcem terminu bo źle organizuje sobie pracę. Wiadomo są też tacy, którzy przodują i nigdy nawet nie musiałam ich upominać ale niestety to same jednostki.

Byłabym wdzięczna za wskazanie dobrych merytoryczne szkoleń i szkoleniowców, które pozwoliłyby we większym stopniu rozwiązać mój problem.
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

17 lip 2014, 21:36

ASM szkolenia z Krakowa,sprawdź program nt. zarządzania czasem pracy firmy.
Wydaje mi się, że będziesz zadowolona bo sam korzystałem i jestem usatysfakcjonowany.
Jednorazowy warsztat może wypunktować tyle nawyków i pokazać jak ich uniknąć.
Naprawdę zaskakujące dla osoby, która negatywnie podchodzi do teko typu opcji. Aczkolwiek 90 % to prowadzący szkolenie.
Awatar użytkownika
magjanus
Posty:2
Rejestracja:17 lip 2014, 12:43

18 lip 2014, 10:41

Właśnie o coś takiego mi chodziło :) Kwestia prowadzącego, jeśli to nie problem napisz kto prowadzi to warsztaty i jakim jest mentorem? Robiłam wywiad i ludzi mają ambiwalentne podejście do szkoleń, zresztą sama nie chciałabym słuchać nudnej teorii..
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

19 lip 2014, 05:48

magjanus pisze:Właśnie o coś takiego mi chodziło :) Kwestia prowadzącego, jeśli to nie problem napisz kto prowadzi to warsztaty i jakim jest mentorem? Robiłam wywiad i ludzi mają ambiwalentne podejście do szkoleń, zresztą sama nie chciałabym słuchać nudnej teorii..
U nas akurat szkolenie prowadziła Agata, którą śmiało mogę polecić(na stronie znajdziesz informację) ale nie wiem czy ktoś jeszcze u nich się tym zajmuje.
W porządku podejście, poza tym nie odbywa się to na zasadzie wykładów tylko przekazywaniem własnej wiedzy i doświadczenia, dyskusji, ćwiczeń itp.
Dużo by tu pisać, jeśli jesteś zainteresowana to sama się skontaktuj.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

21 lip 2014, 15:36

Podczas pracy w banku przeszedłem kilkanaście szkoleń i indywidualnych coachingów. Na moje nieszczęście tyko raz miałem fajne szkolenie bo reszta to sucha teoria.. dobrze, że była przerwa na obiad i kawę bo nie wiem czy bym to wytrzymał. Trzeba być naprawdę dobrym mówcą, żeby zainteresować słuchacza.
Aneta
Użytkownik
Posty:7
Rejestracja:16 sie 2014, 12:29

16 sie 2014, 13:04

A po co zaraz wydawać pieniądze na szkolenie.
Są przecież książki na ten temat a i w internecie
znajdzie się jakaś darmowa wiedza dla zainteresowanych.

Jeśli chodzi o książki to mogę polecić publikację
Bartka Popiela Zrobię to dzisiaj!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl