Dziennikarz/grafik z doświadczeniem [dorobię przez Internet]

Szukasz pracownika lub pracy? Zamieść tu swoją ofertę.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Icarus
Posty:3
Rejestracja:08 sie 2014, 09:02

08 sie 2014, 12:28

Witam!

Szukam dodatkowej opcji zarobku przez Internet. Od lat pracuję jako dziennikarz (wieloletnie doświadczenie w zawodzie poparte dwoma magisterkami), prowadzę również swój drobny biznes. Wielokrotnie pomagałem w promocji/kreowaniu wizerunku danej osoby bądź firmy (zaczynając od prowadzenia FanPage’a... kończąc choćby na ustalaniu szczegółów strategii danego podmiotu gospodarczego).

Jestem zadowolony ze swej pracy. W niedalekiej perspektywie szykuje mi się jednak poważniejszy wydatek/inwestycja, dlatego też rozglądam się za dodatkowymi formami zarobkowania, by zdobyć potrzebną sumę. Jak mawiają – grosz do grosza...

Cóż mogę zaoferować:

- nie mam problemów ze słowem pisanym: od korekty po tworzenie profesjonalnych, unikalnych tekstów m.in. na użytek marketingowy,

- większych tajemnic nie mają przede mną programy do obróbki grafiki (np. Photoshop), audio (np. Adobe Audition) czy video (np. Sony Vegas),

- dodatkowo posiadam trzy kamery + statywy, dyktafon i inne urządzenia rejestrujące, dzięki którym oferty nie muszę ograniczać jedynie do edytowania otrzymanych materiałów, lecz także mogę tworzyć ich fundamenty,

- i wiele, wiele innych możliwości, które możemy określić szczegółowo w rozmowie prywatnej.

Jestem elastyczny czasowo i finansowo. Jeśli masz robotę, którą chciałbyś powierzyć doświadczonej, sprawdzonej osobie – pisz śmiało. Na pewno uzgodnimy warunki satysfakcjonujące obie strony.

W razie wątpliwości - czekam na pytania [wiadomość prywatna].

Pozdrawiam serdecznie!
niebo
Użytkownik
Posty:273
Rejestracja:19 sty 2014, 21:16

05 lut 2015, 15:06

sprawdź na unikalnatresc.pl i textmarket.pl tam zawsze szukają osób do pisania tekstów.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl