Oprogramowanie do zarządzania sprzedażą

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

12 wrz 2014, 10:52

Poszukuję dobrego oprogramowania do zarządzania działem sprzedaży. Chodzi mi głównie o wydłużenie czasu sprzedaży z klientami, ale skrócenie cyklu sprzedaży. Chciałbym jakoś poprawić skuteczność moich działań sprzedażowych i też lepiej się orientować w tych wszystkich danych :)
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

12 wrz 2014, 11:35

w mojej firmie niezle sprawdza sie zakupiony w Navigator IT Microsoft Dynamics CRM. tworzysz cenniki i rabaty, koonfugurujesz podzespoly, wyroznia najbardziej obiecujace okazje sprzedazowe. no duzo by wymieniac, ale ogolnie jestem bardzo zadowolony.
Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

12 wrz 2014, 12:01

mhm, no wyglada to dobrze, tak jak sobie teraz o tym czytam w necie. z tego, co widze ma to tez zastosowanie bezposrednio w obsludze klienta i dzialaniach marketingowych. korzystasz z tego rowniez pod tym wzgledem? mozesz cos wiecej powiedziec?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

12 wrz 2014, 12:21

pod wzgledem markatingowym owszem. wiesz, masz fajnie zbudowana cala baze klientow, przypisujesz ich do poszczegolnych segmentow i mozesz sobie planowac dzialania, budzety, pozniej sledzic ich realizacje.
nuti
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:03 kwie 2017, 13:05

10 lip 2017, 13:51

Zanim zdecydujesz się na oprogramowanie to sobie poczytaj na temat funkcjonowania danej w branży, potem ile takie wdrożenie systemu erp kosztuje, kogo do tego wziąć i jak wdrożenie powinno wyglądać. Istotna kwestia to też cena i ewentualne wsparcie/jakiś serwis.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl