Wakacje na Dominikanie?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

06 cze 2014, 08:43

Czy ktoś z Was był moze w tych rejonach?
Jak wrażenia?
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
smyk
Użytkownik
Posty:84
Rejestracja:04 paź 2012, 11:35

06 cze 2014, 08:45

My byliśmy z żoną w marcu tego roku -wbrew pozorom ceny nie są takie wysokie (płaciliśmy 4500 za hotel z pełnym all inc). Zdecydowaliśmy się na kurort Punta Cana: [link usunięty] ze względu na obietnicę pięknej rafy koralowej (która rzeczywiście była bardzo ładna).
Sam kurort bardzo fajny. zadbany. Mili ludzie, którzy chętnie doradzą jakie wycieczki po okolicy wybrać.
Lot jest wprawdzie trochę męczący ale samo miejsce tak piękne i egzotyczne, że warto jest moim zdaniem zaryzykować. Koniecznie skorzystaj z first minute - można obecnie liczyć na duże zniżki.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

27 cze 2014, 09:38

Nigdy tam nie była, ale na pewno bym takimi wakacjami nie pogardziła. Szkoda tylko, że są tak drogie...
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

27 cze 2014, 13:49

Pewnie, że gdyby była możliwość, to chętnie bym się na takie wakacje wybrał.
Sprawdziłem na http://www.lataj.pl/, że bilety nawet nie urywają beretu, ale ogólnie z czasem u mnie kiepsko tego roku, więc chyba aż tak daleko sie nie będę wybierał (no chyba, że bozia da cud i długi urlop) 8)
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

18 lip 2014, 12:46

Bilety nie urywają beretu, że takie drogie, czy niedrogie właśnie? Bo chyba nie do końca rozumiem ;)
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

11 wrz 2014, 17:24

Bilety są bardzo drogie aby lecieć samodzielnie.Sam bym jednak proponował jeśli chodzi o takie egzotyczne podróże skorzystać z usług biura podrózy.Będziecie bardziej pewni,że wszystko będzie ok.
Aktualnie ciekawe wycieczki w takie rejony organizuje to biuro podróży:
http://www.memories.pl/home/lp/id/10/rodzinne-wakacje - na tej stronie możecie sobie przejrzeć ich ofertę rodzinnych wakacji.
Jakiś czas temu wybraliśmy się z nimi na wczasy do Indonezji. Niesamowite wrażenia.Jest to całkowicie inny kraj, inna kultura - na pewno warto było to zobaczyć.
Wiele zwiedzaliśmy niemniej było również trochę czasu aby wypocząć na Bali. Z samej ekipy z biura podróży również jestem bardzo zadowolony. Świetna obsługa, dobre hotele.
Poniżej zdjęcie plazy na Bali:
Obrazek
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

12 wrz 2014, 13:14

Organizując wszystko na własną rękę na pewno trochę zaoszczędzimy. Z biurem podróży tak naprawdę rzadko jest taniej. Musi być to jakaś super wypasiona oferta last minute.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

13 wrz 2014, 11:02

Marzą mi się wakacje na Dominikanie, szczególnie, że u nas jest ostatnio tak chłodno! A co do biur podróży - koleżance opóźnił się lot o 2 dni, które spędziła na lotnisku! I biuro podróży nie chce jej zwrócić kosztów.
Awatar użytkownika
Mojito
Użytkownik
Posty:46
Rejestracja:11 lip 2011, 13:45

30 paź 2014, 14:49

Marzy mi się pojechać na Dominikanę i na wczasy do turcji, te 2 miejsca muszę odwiedzić w przyszłym roku definitywnie :)

Obrazek
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

30 paź 2014, 19:40

W Turcji już byłam tylko jeden raz, nie wiem czy chciałabym tam wrócić ponownie. Jest tyle pięknych miejsc, a ten kraj mnie jakoś szczególnie nie zachwycił.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl