Czy depilacja laserowa boli?

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

20 wrz 2014, 09:58

Czy depilacja laserowa boli?
Orientujecie się może? Chodzi mi o okolice bikini
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

21 wrz 2014, 21:02

Moja żona używa lasera do depilacji domowej (takie jak tu są opisane: http://depilatorlaserowy.like.pl/ - od firmy Riolaser) i nigdy nie widziałem, żeby ją coś bolało, fakt, mówiła że nie jest to całkowicie komfortowe, ale do bólu to bardzo daleko.
Za to nogi ma jak marzenie...
mrau
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

22 wrz 2014, 21:26

Mówisz :lol: ?
Dzięki za info, chętnie sobie zerknę
Aleksan
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:13 kwie 2014, 18:28

25 wrz 2014, 19:51

Poczucie dyskomfortu na pewno jest, ale nie porównywałabym tego z bólem
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

09 paź 2014, 07:45

Dokładnie. Poza tym na pewno te wszystkie depilatory dostosowane są do użytku domowego tak wiec raczej nic sobie nimi nie zrobimy ;)
W końcu zależy im na dużej sprzedaży
Żona aktualnie ma ten depilator marki Phillips:
http://najtaniej.co/produkt/depilatory/ ... -2004.html
Długo zastanawiała sie nad kupnem ponieważ nie jest taki tani. W końcu sam jej go podarowałem na naszą rocznicę ale jest z niego bardzo zadowolona. Usuwa praktycznie całe owłosienie. Żona stwierdziła,ze jest to wprawdzie nieprzyjemne ale bardzo ciężko jest napisać,ze powoduje bardzo duży ból...
Raczej jest to dyskomfort.
Pozdrawiam !
Głupich nie sieją, sami wschodzą.
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

12 paź 2014, 19:47

No właśnie ostatecznie zdecydowałam sie na depilator laserowy o którym sporo w sieci poczytałam i ma niezłe opinie, choć jest jednym z tańszych - lepsze oczywiście są, ale akurat na taki mnie stać:
Obrazek
950 zł - od bardzo dobrego producenta, tak mam nadzieję, że faktycznie tak jak piszą że jest lepszy od philipsa, ale sie okaże jak zacznę działać, ha - dam znać:)

Nawet ma DVD z filmem instruktażowym, co mnie przekonało, bo obsługi się troche boje
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

15 paź 2014, 10:00

Ale depilacja takim depilatorem nie daje chyba trwałych efektów. W salonach kosmetycznych używa się jednak lasera o dużo większej mocy i wtedy włosów pozbywamy się nawet na kilka lat.
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

16 paź 2014, 08:30

Z tego co słyszałam to depilacja laserowa raczej nic nie boli a jest za to bardzo skuteczna. Tylko obejmuje kilka zabiegów rozciągniętych w czasie, więc nie jest to dobre rozwiązanie gdy chcemy szybkich efektów.
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

16 paź 2014, 09:55

Taka depilacja laserowa przeprowadzana w salonach kosmetycznych, obejmująca kilka zabiegów i wykonywana co około miesiąc boli. Oczywiście w zależności od depilowanego miejsca ból jest mniejszy bądź większy - na nogach odczuwalny nieznacznie, ale pod pachami i w okolicach bikini już mocniej. Wiem, bo się takiej depilacji poddałam. W każdym razie warto, bo włosków nie mam już trzeci rok.
Vavildi
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:21 sty 2014, 11:48

23 paź 2014, 09:42

Z tego co wiem nic nie boli, ale są tam jakieś przeciwwskazania więc dobrze jest się konsultować przed zabiegiem. Tanio taką depilację w stolicy wykonują tutaj - http://lasercare.pl/. Taki zabieg może trwale usunąć niechciane owłosienie.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl