antystresowe gadżety relamowe

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

06 lip 2013, 19:14

Moja firma zajmująca się szkoleniami obecnie wprowadza cykl tych walki ze stresem. Po obejrzeniu jakiegoś filmu dokumentalnego o Google, pomyślałem sobie o zabawkach antystresowy, które mogłyby mieć logo mojej firmy i być rozdawane podczas szkoleń. Ma ktoś wiedzę, bądź pomysł gdzie mógłbym coś takiego dostać?
Awatar użytkownika
marmeladeon
Posty:3
Rejestracja:07 lip 2013, 16:59

07 lip 2013, 17:06

Wydaję mi się, że masz dosyć duże wymagania. Może napisz do Google to kogoś Ci poleca.
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

08 lip 2013, 11:40

Nie musisz nigdzie pisać. Jak jeszcze studiowałem, to podczas dni otwartych na naszej uczelnie jako grupa specjalizująca się marketingiem zamawialiśmy je bodajże od firmy Artigraf. Polecam wyszukać ich i sprawdzić ofertę.
Tomasz007
Użytkownik
Posty:17
Rejestracja:06 lip 2013, 19:09

08 lip 2013, 16:46

Kolego pewnie o tą artigraf.pl Ci chodziło. Mają tego dosyć dużo tego i innego rodzaju gadżetów. A mógłbyś podzielić się, jak współpraca z nimi. Były problemy na jakieś płaszczyźnie?
Mateusz2
Użytkownik
Posty:25
Rejestracja:23 lut 2012, 14:49

09 lip 2013, 09:30

Powiem Ci, że my tylko je wybieraliśmy, sprawami finansowymi i zamawianiem zajmowała się kadra. Ale z tego co wiem, wszystko było zrobione i dostarczone na czas, więc pewnie obyło się bez komplikacji.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

14 paź 2014, 11:08

Proponuję zajrzeć sobie tutaj:
http://www.opengift.pl
Na stronie znajdziesz aktualnie kilkaset różnych propozycji takich gadżetów reklamowych tak więc na pewno znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.
Zamawialiśmy tam na ostatnie szkolenie latarki z nazwą firmy ( nie chcieliśmy dawać oklepanych długopisów czy też notesików).
Antystresowe akcesoria reklamowe hmmm/
Może zestaw do manicure?
Obrazek
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl