kredyt w pko

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

10 lis 2014, 11:15

Zastanawiam się nad wzięciem kredytu gotówkowego w banku PKO, który pozwoliłby na otwarcie własnego biznesu. Jednak trochę boję się, że nie jest to najlepsza opcja, bo słyszałem kilka kiepskich opinii na temat tego banku. Podobno nie ma tam opcji zawieszenia spłaty kredytu, gdyby coś było nie tak i ogólnie ciężko się z nimi dogadać. Może ktoś wie coś więcej na ich temat i mógłby coś doradzić?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

10 lis 2014, 14:48

Zapytaj się najlepiej w tym banku. Opcja zawieszenia spłaty kredytu wynika raczej z ubezpieczenia z którego będziesz musiała korzystać przy spłacie kredytu hipotecznego. To właśnie z niego będą potrącane raty kredytu podczas twojego bezrobocia czy okresu w którym będziesz musiała szukać zatrudnienia. Wydaje mi się, że lepszym miejscem, w którym uzyskasz bardziej precyzyjne informacje jest to forum kredytowe http://biurokredytowe.warszawa.pl/ akurat link prowadzi do działu z opiniami na temat poszczególnych kredytów.
wiktor55
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:02 lip 2014, 10:45

06 maja 2015, 12:17

@macki - jesteś pewien, że kredyt to dobre rozwiązanie? Szukałeś możliwości dofinansowania Twojej działalności?Wydaje mi się, że na rynku jest tego sporo i warto się zorientować w temacie. Jeśli chodzi o późniejsze prowadzenie działalności, to również unikałbym kredytów. Zastąpiłbym je usługami takimi jak np. faktoring odwrotny http://www.kuke-finance.pl/oferta/faktoring-odwrotny/ , w przypadku gdy pojawiłyby się zaległości w spłacie faktur.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl