W jakim banku wziąć kredyt gotówkowy?

Masz zamiar zaciągnąć kredyt? Nie wiesz, jaki bank wybrać? Który bank warto polecić? Wypowiedz się.

Moderator:mkamil

misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

10 lis 2014, 08:41

Cześć. Czy ktoś zna się może w temacie kredytów gotówkowych? Chciałbym w najbliższym czasie wziąć kredyt, wprawdzie niewielki ponieważ na 3 tys. złotych jednak interesują mnie w miarę korzystne oferty.
Może ktoś mi doradzi jaki bank obecnie oferuje w miarę najlepsze oprocentowanie?
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

12 lis 2014, 09:55

Wszystko zmienia się obecnie jak w kalejdoskopie jeśli chodzi o kredyty. Banki prześcigają się w ofertach.
Może warto byłoby przejrzeć sobie rankingi w sieci? Szukałeś może? Tutaj:
http://www.comperia.pl/ranking-kredytow ... owych.html
na przykład znajdziesz zestawienie najlepszych kredytów gotówkowych. Dobre oferty mają Bank Pocztowy oraz Plus Bank. Czy zastanawiałeś się nad rozmową z doradcą?
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

13 lis 2014, 11:33

Apogeum dobrze Ci radzi. W sieci jest sporo opracowań i chyba jest to najlepsze co w chwili obecnej możesz zrobić. Poczytaj sobie fora o kredytach ale tak jak radzi poprzednik raczej najlepszym rozwiązaniem będzie sobie po prostu porozmawiać z doradcą. On bardziej zna się na rzeczy. Podsunie Ci kilka propozycji kredytów.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

14 lis 2014, 08:45

Dzięki. Dzisiaj z rana zostawiłem tam swój numer telefonu. No zobaczymy co mi doradca podpowie. Wiecie, niby przy mniejszej kwocie ( te 3 tysiaki) to różnica niby nie będzie duża ale te kilkadziesiąt złotych może zostać w kieszeni.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

18 lis 2014, 07:53

Dokładnie. No i najlepiej jest wziąć kredyt w banku a nie w jakiejś prywatnej instytucji ( niby bez bik i poręczenia ale jednak zasady są niejasne i tylko czekają na nasz upadek aby żerować na odsetkach).
Pozdrawiam.
macki
Użytkownik
Posty:85
Rejestracja:15 paź 2014, 11:18

19 lis 2014, 06:22

Ja w zasadzie jedynie raz brałam kredyt. Pamiętam,że był to Alior Bank. Również niewielki kredyt ponieważ znalazłam się trochę w podbramkowej sytuacji, na szczęście nie było problemów z uzyskaniem a potem ze spłatą. Radzę stawiać właśnie na banki, nie na chwilówki. To banki mają przejrzyste zasady a pożyczki prywatne często mataczą.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

19 lis 2014, 07:13

Niestety tak ale właśnie na pożyczki prywatne oprocentowane na kilkadziesiąt % w skali roku często nabierają się osoby biedne, niewykształcone. Takie najłatwiej jest oszukać.
Warto jest jeszcze wziąć pod uwagę dodatkowe usługi przy kredycie. Czy aby bank ich nie wymaga. Bo o ile oprocentowanie może być korzystne to na przykład ubezpieczenie jest wysokie albo trzeba będzie założyć sobie u nich fundusz inwestycyjny.
misiek
Użytkownik
Posty:89
Rejestracja:30 sty 2013, 12:32

19 lis 2014, 07:53

Już sam jestem po rozmowie z doradcą. Nie sądziłem nawet, że w sumie tak szybko się odezwie. Dla mnie to oczywiście bardzo dobrze ponieważ pieniądze przydałyby się jak najszybciej. Zaproponował mi bardzo dobrą opcję i chyba się na nią zdecyduję.
Zastanawiam się jeszcze nad ubezpieczeniem. Myślicie, że warto jest brać? Co jak co ale jednak jest to kilkadziesiąt złotych miesięcznie dodatkowo do raty.
Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

20 lis 2014, 06:50

Moim zdaniem się nie opłaca. Jest to dodatkowe obciążanie dla kredytu. Niemniej ubezpieczenie ma swoje zalety jak pewnie wytłumaczył Ci doradca. Wybór należy do Ciebie.
Przemyśl sobie na spokojnie wszystkie za i przeciw.
maxior
Użytkownik
Posty:125
Rejestracja:02 paź 2012, 10:35

21 lis 2014, 07:48

Często warto jest wczytać się we wszystkie szczegóły. Obecnie banki reklamują się bardzo, szczególnie kredyty. Ale oprocentowanie całkowite może być zupełnie inne. Jeśli dodamy do tego prowizję czy też inne dodatkowe usługi....
Tak samo jak Ci akurat jeden bank nie udzieli kredytu można wybrać się do drugiego.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl