Rak mózgu

Forumowicze i Forumowiczki. Łączcie się!

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
apogeum
Użytkownik
Posty:171
Rejestracja:27 wrz 2012, 09:58

18 lip 2014, 06:26

Witam. Czy rak mózgu może być wyleczalny? Czy słyszeliście może o nowej metodzie usuwania guzów mózgu za pomocą noża gamma?
Została ona niedawno sprowadzona do Polski. Czy warto jest rozważyć skorzystanie?
sanchopansa
Użytkownik
Posty:288
Rejestracja:21 maja 2013, 08:43

18 lip 2014, 12:50

Człowiek się nad tym nie zastanawia dopóki choroba nie dotknie jego lub jego bliskich, więc nie mam nawet ochoty o tym myśleć i zupełnie mnie ta kwestia na dzień dzisiejszy nie interesuje.
tatarak
Użytkownik
Posty:157
Rejestracja:17 lip 2013, 12:28

20 sty 2015, 14:00

Myślę, że odpowiedzi na to pytanie, powinieneś szukać u lekarzy, a nie u użytkowników forum biznesowego.
lokira
Użytkownik
Posty:111
Rejestracja:19 sie 2017, 17:18

20 mar 2018, 21:34

Rak mózgu może być do wyleczenie jednak wiele zależy od stadium i od tego czy jest to rak złośliwy czy raczej łagodny. Im wcześniejsze wykrycie tym lepiej dlatego tez lekarze często mówią o profilaktyce, która jest mega istotna. Wiem np, że w przypadku podejrzanych zmian na powiece warto udać się tutaj http://profeelmed.pl/ . Generalnie staram się badać i gdy mnie coś nie pokoi idę od razu do odpowiedniego specjalisty.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl