Firma zajmująca się odśnieżaniem

Masz pomysł na biznes i chcesz poznać opinie forumowiczów? Możesz zrobić to w tym dziale.

Moderator:mkamil

Perekon
Użytkownik
Posty:68
Rejestracja:15 sty 2014, 11:12

30 mar 2015, 23:51

Myślicie, że w Lublinie ma sens taka firma która zajmuje się odśnieżaniem?
alicja25
Użytkownik
Posty:8
Rejestracja:06 kwie 2015, 23:08
Lokalizacja:Gdańsk

06 kwie 2015, 23:20

Gdy się ma pomysł jak wygrać przetarg na takie usługi a zima okaże się łaskawa tzn. długa i śnieżna to czemu nie. W minionym sezonie to chyba kokosów nie było. :)
biznesmenka
Użytkownik
Posty:255
Rejestracja:13 lut 2013, 09:19

30 lip 2015, 17:55

Zawsze można też zająć się tym na własną rękę.
Jeśli zima nie jest zbyt sroga, nie powinno z tym być za dużo pracy.
Trzeba tylko kupić porządne łopaty i pojemniki na piasek Pytanie tylko, czy w naszej firmie znajdzie się pracownik, który będzie w stanie się tym zająć.
Ewa
Użytkownik
Posty:35
Rejestracja:02 sie 2015, 10:40

02 sie 2015, 15:03

Myślę, że tak - Lublin to duże miasto, a odśnieżanie jest obowiązkiem, z czego zdaje sobie sprawe coraz więcej osób. I mam na myśli nie tylko firmy, ale również osoby prywartne.
Rzetelne biuro rachunkowe z okolic Poznania - zakładanie spółek w Anglii i inne usługi rachunkowe http://sigmapartner.pl/
Pralina
Użytkownik
Posty:9
Rejestracja:30 sie 2015, 21:11

30 sie 2015, 23:25

Perekon pisze:Myślicie, że w Lublinie ma sens taka firma jak Multi Projekt Warszawa, która zajmuje się odśnieżaniem?
Dziwne pytanie, jakby w Lublinie śnieg nie padał. A może nie pada? Jest ktoś z Lublina? :)
abur
Użytkownik
Posty:570
Rejestracja:24 lis 2017, 14:18

03 gru 2018, 11:27

Zadanie w tej postaci zleciłem profesjonalistom z ekipy www.wysokosciowe-prace.pl .Wykonali niezwykły i bardzo solidny kawał roboty, jako firma pracująca na wysokościach. Po śniegu nie ma śladu, co roku opieramy się na ich fachu!
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl