program do zarządzania sprzedażą

Forum ogólne - poruszamy tematy związane prowadzeniem firmy.
Opiszcie swój biznes i doświadczenia z nim związane.

Moderator:mkamil

Vernon
Użytkownik
Posty:353
Rejestracja:01 sie 2014, 09:38

01 paź 2014, 17:14

poszukuję jakiegoś fajnego programu do zarządzania sprzedażą firmy. chodzi mi głównie o fakturowanie, rejestrowanie kosztów i sprzedaży, obsługę magazynów i crm. moze ktos polecic cos fajnego?
zamber
Użytkownik
Posty:444
Rejestracja:01 sie 2014, 10:10

01 paź 2014, 17:33

ja mam w swojej firmie BizIn i jestem zadowolony. dziala w przegladarce wiec nie trzeba nic instalowac i masz dostep do tych danych z kazdego komputera.
Awatar użytkownika
mrataj
Posty:3
Rejestracja:29 sie 2014, 09:10

31 paź 2014, 08:39

Do zarządzania sprzedażą idealnie nadaje się oprogramowanie bs4. Posiada funkcjonalności z zakresu CRM, ale także zarządzania dokumentami i workflow. Bez problemu możesz tam rejestrować koszty sprzedaży i później tworzyć wiele raportów które pomogą Ci w analizie swoich działań. Dodatkowo program ma bardzo fajną funkcję magazynów wirtualnych, które pokazują stany magazynowe zaktualizowane o produkty aktualnie zaangażowane w proces sprzedażowy lub dopiero w dostawie.

Polecam do poczytania:
http://bs4.pl/pl/dla_kogo/dla_firm_hand ... handlowych
Tommy12
Użytkownik
Posty:550
Rejestracja:20 wrz 2014, 19:38

27 lip 2015, 13:51

A czy ktoś może zna firmę oferującą system do zarządzania magazynami? Rynek cały czas i trzeba usprawnień, a te oferty wyżej mają już swoje lata.
Mers
Użytkownik
Posty:60
Rejestracja:16 lip 2015, 10:09

12 sie 2015, 15:08

Takie programu nie wybiera się w kilka minut. To kwestia spotkań, analiz, indywidualnego doboru pod klienta i tak dalej. To może trwać kilka miesięcy dlatego ważne jest żebyś wybrał raz a porządnie. Ja od siebie mogę Ci polecić ludzi z http://www.connecto.pl, bo o branży wiem mało, ale ich kojarzę.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl