Wypożyczanie sprzętu RTV

Ogłoszenia nie pasujące do powyższych kategorii.

Moderator:mkamil

alexx
Użytkownik
Posty:27
Rejestracja:03 paź 2012, 10:14

18 kwie 2013, 10:25

Organizujesz imprezę, szkolenie, event czy konferencję i potrzebujesz sprzętu RTV? Zgłoś się do wypozyczenia.com który zajmuje się wynajmem plazm, projektorów, xboxów, serwerów, nagłośnienia i akcesoriów.
Wrona
Użytkownik
Posty:11
Rejestracja:28 lut 2013, 19:30

21 maja 2013, 21:57

Ostatnio coraz częściej korzystam z wypożyczanego sprzętu. Jest to bardzo wygodne, gdyż często niektóry sprzęt jest mi potrzebny tylko na kilka dni, a ja nie muszę ponosić duży kosztów związanych z kupnem. Ostatnio akurat znalazłam firmę oferującą wynajem nagłośnienia i skorzystałem, gdyż potrzebne mi było na małą imprezę firmową.
aga22
Użytkownik
Posty:6
Rejestracja:31 paź 2012, 10:41

04 cze 2013, 14:34

alexx pisze:Organizujesz imprezę, szkolenie, event czy konferencję i potrzebujesz sprzętu RTV? Zgłoś się do wypozyczenia.com który zajmuje się wynajmem plazm, projektorów, xboxów, serwerów, nagłośnienia i akcesoriów.
Właśnie czegoś takiego szukałam. Potrzebuje pilnie projektory na konferencje. Czy pracują z każdym komputerem?
Awatar użytkownika
Anton
Użytkownik
Posty:110
Rejestracja:22 kwie 2015, 08:37

29 kwie 2015, 13:58

Ja wypożyczam projektory i nagłośnienie z firmy Konferental http://www.konferental.pl/wynajem-sprzetu/naglosnienie. Polecam. Mają fajne ceny i zawsze pomagają w rozstawieniu sprzętu.
Awatar użytkownika
marecka
Posty:3
Rejestracja:31 lip 2015, 10:33

31 lip 2015, 10:49

Jeśli szukacie profesjonalnego oświetlenia warto zajrzeć na stronę http://www.re-mix.pl/oswietlenie.php. Obsługują technicznie duże eventy ale można też wypożyczyć od nich sprzęt- mają bardzo bogatą ofertę oświetlenia, nagłośnienia, sprzętu multimedialnego i wszystkiego co potrzebne przy organizacji imprez.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl