Mieszkanie - nadmiar dekoracji psuje efekt?

Pochwal się swoją ciekawostką, zabłyśnij w towarzystwie.

Moderator:mkamil

Awatar użytkownika
Dominika
Użytkownik
Posty:69
Rejestracja:22 lip 2015, 08:06

22 lip 2015, 08:21

Mieszkanie - nadmiar dekoracji psuje efekt?
Jak uważacie?
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

22 lip 2015, 14:03

Zawsze byłam za prostotą w mieszkaniu, więc zdecydowanie jestem zdania, że nadmiar dekoracji szpeci mieszkanie.
Awatar użytkownika
Piotras
Użytkownik
Posty:267
Rejestracja:26 wrz 2012, 17:40
Lokalizacja:Polska

24 lip 2015, 08:20

Mam podobnie, u nas w domu dziewczyny jak się rzuciły na ozdóbki, to nie można było powstrzymać, a niestety prawda taka, że co za dużo, to niezdrowo...
Pomogło dopiero kilka fachowych artykułów z netu jak ten http://www.deconova.pl/jak-upiekszyc-mi ... eciami.php - bo oczywiście jak ktoś bliski tłumaczy, to nie posłucha ale jak "w internecie" napiszą, i to z podparciem wiedzą aranżatorską to wtedy słucha.
Bez komentarza
Awatar użytkownika
motyl
Użytkownik
Posty:22
Rejestracja:17 lip 2014, 11:10

10 sie 2015, 22:42

Moim zdaniem przerost formy nad treścią psuje efekt.. im więcej "bibelotów" tym gorzej... prostota zawsze była i będzie w modzie :) a do tego nie znudzi nam się zbyt szybko efekt... :)
andre76
Użytkownik
Posty:51
Rejestracja:15 kwie 2015, 13:10

12 sie 2015, 12:17

Dominika pisze:Mieszkanie - nadmiar dekoracji psuje efekt?
Jak uważacie?
Dokładnie tak. Osobiście jestem zwolennikiem minimalizmu w mieszkaniu i np połączenia z czerni z bielą. W kuchni mam czarny blat z kamienia typu granit, w zestawieniu z kafelkami w kolorze kości słoniowej. i jest świetnie ;)
Befor
Użytkownik
Posty:346
Rejestracja:19 paź 2014, 15:20

13 sie 2015, 12:49

Oczywiscie, ze tak. Szczegolnie jak ktos ma pou8stawiane sloniki albo inne buble z porcelany. Brrr... Ja teraz sobie kupilem taka lampę i to jest w zasadzie jedyny elemet dekoracyjny w pokoju
malak
Użytkownik
Posty:828
Rejestracja:10 lut 2014, 17:21

09 paź 2015, 11:33

Befor pisze:Oczywiscie, ze tak. Szczegolnie jak ktos ma pou8stawiane sloniki albo inne buble z porcelany. Brrr... Ja teraz sobie kupilem taka lampę i to jest w zasadzie jedyny elemet dekoracyjny w pokoju
Mam znajomą, której mieszkanie wygląda właśnie w ten sposób. W sumie zawsze się dziwię jak jej się w ogóle chce z tego wszystkiego ścierać kurz.
Olka
Użytkownik
Posty:184
Rejestracja:20 maja 2014, 09:42

04 mar 2016, 10:15

Piotras pisze:Mam podobnie, u nas w domu dziewczyny jak się rzuciły na ozdóbki, to nie można było powstrzymać, a niestety prawda taka, że co za dużo, to niezdrowo...
Pomogło dopiero kilka fachowych artykułów z netu jak ten deconova.pl/jak-upiekszyc-mieszkanie-zdjeciami.php - bo oczywiście jak ktoś bliski tłumaczy, to nie posłucha ale jak "w internecie" napiszą, i to z podparciem wiedzą aranżatorską to wtedy słucha.
Bez komentarza
Bo my ogólnie lubimy ozdóbki i kręcą nas takie klimaty:)
a do tego artykułu deconovy co podałeś sama chętnie zajrzę, dobrych inspiracji nigdy za wiele :mrgreen:
marcopol
Użytkownik
Posty:122
Rejestracja:30 sie 2016, 20:36

02 paź 2016, 15:45

Ja jestem zwolennikiem stylu minimalistycznego, dlatego dekoracje wolę ograniczać do minimum. Mamy kominek, więc za dekorację robi nam stylowy stojak na drewno kominkowe, jaki zakupiliśmy u www.galmetbis.pl.
Krys89
Użytkownik
Posty:668
Rejestracja:02 lut 2016, 14:54

22 mar 2017, 11:40

Ja tam uważam, że wnętrze powinno oddawać ciebie. I nie powinno się słuchać żadnych internetów na ten temat. Choć przyznaję, że prostota ma swój urok. Do tego bądźmy ze sobą szczerzy, kto te duperelki będzie sprzątać. Ja tam swojej dziewczynie powiedziałem, że ja tego odkurzać nie będę. A ta jest tylko zbieranina kurzy. I wiecie co zrezygnowała z kupowania jakiś ozdóbek. A teraz do saloniku kupujemy kominek o ten http://kratki.com/sklep/pl/produkt/1730/nadia-pw-10 ładnie go jeszcze obmurujemy i jakieś ramki ze zdjęciami na niego położymy. I maja dziewczyna będzie zadowolona z wyboru nowych duperelek, bo kto ramki pokupuje. To ja jestem zadowolony, bo zawsze chciałem mieć kominek w mieszkaniu. Każde z nas coś wniosło do wnętrza i ja się w nim dobrze czuje. A jak komuś coś przeszkadza, bo niby ściany za gołe, bo po co jakieś tam duperelki na kominku. To takie osoby nie muszą mnie odwiedzać. Obojętnie co zrobimy i tak większość będzie mówiło, że brzytko. A najważniejsze aby nam się podobało. Więc jak twojej dziewczynie podoba się pokój cały w duperelkach to niech go sobie ma. Tylko powiedz jej, że sprzątać nie będziesz.
ODPOWIEDZ

Doradca Finansowy Gdańsk Doradca Finansowy Kraków Biznes Forum
Darmowe ogłoszenia o pracę Kredyty dla pracujących za granicą Portal ogólnoteoretyczny
Strony internetowe Zielona Góra Ubezpieczenia Zielona Góra Forum mechaniczne
DJ na Wesele Zielona Góra Regeneracja koła dwumasowego Skup samochodów śląskie
Skup samochodów Poznań Doradca kredytowy Warszawa Forum Webmasterów - webax.pl